Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jak kiedyś powszechnie lubiany był Maciej Stuhr? Nic tego lepiej nie potwierdzi niż poniższy mem-demotywator (wcale nie taki dla beki). Potem niestety sam zaczął głupio psuć sobie reputację występem w Pokłosiu, antypolskimi stwierdzeniami o Cedynii czy też niesmacznymi #!$%@? o Smoleńsku i bólem dupy, że rządzą nie ci, których lubi. Zastanawiam się czasami po co mu to było i zresztą innym znanym i szanowanym ludziom. Taka refleksja...

#gownowpis #niewiemjaktootagowac #4konserwy #ciekawostki #polska
Pobierz travis-bickle - Pamiętacie jak kiedyś powszechnie lubiany był Maciej Stuhr? Nic tego ...
źródło: comment_SafhfxcacQkpdJr7xktVRBlypdNFB5II.jpg
  • 57
@travis-bickle:
sam występ w pokłosiu nie powinien nic zepsuć. Aktor może grać kogo tylko chce, nazistę, mordercę czy w filmie przekrywających historię.
Na scenie jako standuper tez może robić żarty z czego tylko chce - ze smoleńska, pedofilii, czy niepełnosprawnych, tylko raczej powinien wyważyć żeby nie cisnąć po jednej grupie w nieskończoność.
Ludzie przestali go lubić nie przez tematykę występów a przez połączenie niskiej jakości występów (za młodu mu tu uchodziło
nie wchodźmy pliz na ten grunt, bo dla was te argumenty są żadne. Serio, wyciągasz to z dupy. Jakby to miało jakiekolwiek znaczenie to miałbyś szacunek do Tokarczuk, Holland czy Wajdy którzy wg ciebie też na pewno są idiotami/idiotkami.

Pokaż mi prawaka - patriotę który osiągnął sukces na arenie międzynarodowej. W sumie w jakiejkolwiek dziedzinie.

Ps. Sapkowski też jest lewakiem xD


@peetee: iksdeee. Mówisz o krowie i całkiem zgrabnie w kontekście
Odpowiem: nic. Im większy patryjota tym jest bardziej bezużyteczny dla kraju


@peetee: Czyli bardziej użyteczny dla Polski jest taki Putin czy Netanjahu. Myśliciel to z Ciebie nie będzie.

a gdzie ja napisałem że Stuhr to patriota?.....

Nawet nie powinieneś tego tematu poruszać po akurat Stuhrowie to wprost mówią że gardzą Polską i mają korzenie austriackie.

skąd pomysł że to mój pomysł? xD nie wiem o co w sumie ci chodzi....

Może
@biliard: stajesz w obronie typa który powiedział że w bitwie pod Cedynią Polacy przywiązywali dzieci do tarcz XD jasne, może jest reprezentantem kultury czy sztuki wyższej, ale jest jednak tylko aktorem, jest poziom jak nie dwa niżej od takiej przywołanej Tokarczuk, której doceniam nobla - ba, czytałem jej książki zanim stało się to modne - ale nie szanuje jej za gówniane wypowiedzi nijak mające się do prawdy o polskim kolonializmie i
przecież to patrioci zawsze plują na każdego kto osiągnie coś więcej na świecie wyzywając od komuchów i zdrajców.


@peetee: xD. Na urojenia nie będę odpisywał.

To patrioci twierdzą że poglądy tych osób są nieodpowiednie....

kolejne

Więc stąd mój post: pokażcie mi kogokolwiek kto osiągnął coś więcej na arenie międzynarodowej i zgadza się z linią programową patriotów.....

To Ci odpisałem.

Skąd w ogóle kurna przekonanie że znana osoba która odniosła sukces ma
no właśnie to wy zawsze macie problem z tymi ludźmi, bo wynajdujecie wypowiedzi które wam się nie podobają, gdzie reszta społeczeństwa ma to w dupie. To wy jesteście przewrażliwieni.


@peetee: Ty masz problem z tym że robisz autorytet z gościa który jest aktorem - jest takim samym człowiekiem jak typ co siedzi w jakimś korpo. I jego zdanie na jakiś temat jest tyle samo warte - nic. Różnica taka że ten