Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jak kiedyś powszechnie lubiany był Maciej Stuhr? Nic tego lepiej nie potwierdzi niż poniższy mem-demotywator (wcale nie taki dla beki). Potem niestety sam zaczął głupio psuć sobie reputację występem w Pokłosiu, antypolskimi stwierdzeniami o Cedynii czy też niesmacznymi #!$%@? o Smoleńsku i bólem dupy, że rządzą nie ci, których lubi. Zastanawiam się czasami po co mu to było i zresztą innym znanym i szanowanym ludziom. Taka refleksja...

#gownowpis #niewiemjaktootagowac #4konserwy #ciekawostki #polska
travis-bickle - Pamiętacie jak kiedyś powszechnie lubiany był Maciej Stuhr? Nic tego ...

źródło: comment_SafhfxcacQkpdJr7xktVRBlypdNFB5II.jpg

Pobierz
  • 57
@Planeta_odebete2: Jest wyróżniającym się aktorem Teatru Wielkiego. Jeśli nie rozumiecie, że misją tegoż jest kreowanie kultury wysokiej, to świadczy li tylko o horyzontach. Niewiele jest tak szacownych instytucji w naszym kraju. Zresztą po prawackich wynurzeniach na Tokarczuk, zaskoczony nie jestem. Świat jedno, zacietrzewieni politkretyni drugie. Zresztą Teatr Wielki jest dogłębnie lewacki, c'nie? Xdd
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@biliard: w dzisiejszym czasach w teatrze występują prostytutki xD Nowy teatr to wiadomo kto założył i kto jest w ekipie, która odnalazła upragniony artystyczny azyl XDDDDDDD
Rozumiem, że czytałeś Tokarczuk i zauważasz ten wysoki poziom? XDDDDDDDD
@Planeta_odebete2: tak się składa, że bywam w teatrze dość regularnie i miernego aktorzynę z gówno komedii w stylu planety singlii stawiam na równi z prostytutkami na scenie wrocławskiego teatru
Zresztą po prawackich wynurzeniach na Tokarczuk, zaskoczony nie jestem.


Ciekawe, że osoba publicznie szczująca na swój kraj, powielająca historyczne kłamstwa pod publiczkę, budzi niesmak wśród środowisk, dla których ojczyzna jest świętością.

Myślałem, że nawet jednostki z twoim IQ są w stanie takie zależności ogarnąć. Sorry za pomyłkę.

A Stuhr jest przeciętniakiem z dobrym nazwiskiem. Gdyby nie to, że znalazł się po twojej stronie politycznej barykady, umiałbyś to sam obiektywnie ocenić. Gówno aktor
@Planeta_odebete2: Krytyki bazarowej religijności czy konformizmu nie postrzegam jako ataku na Polskę. Krótko, nie zgadzam się, że cechy te definiują polskość. To po prostu pewne nasze przywary, o których warto mówić i z jakimi - jak wierzę - można walczyć. Nie bez znaczenia jest kontekst wypowiedzi...

Przypominam, że argumenum ad personam tylko potwierdza moje zdanie o deficycie kultury pewnych grup. Widocznie nie stać was na więcej.
@prnppp: Co z tego, że prostytutki? Zrozum, że sztuka nie opiera się na konwenansach i uproszczeniach, a artystów nie ocenia się po tym, czy chodzą do kościoła.
Właśnie przez takie miałkie myślenie, wpieprzanie się piewców gówno-moralności, artyści mają pod górkę. Jeden atrysta nie dostanie dotacji, bo nie lubi się z proboszczem, inny bo nie pasuje do linii myślenia partyjnego, itd. Wciska się idiotyczne kryteria oceny sztuki, podczas gdy faktyczna wartość pozostaje
Co z tego, że prostytutki? Zrozum, że sztuka nie opiera się na konwenansach i uproszczeniach


Dlatego Maciuś popełnia seryjne rolę w komediach romantycznych XDDDDDDDDDD

Mój Boże, jaki ty jesteś daremny... Nie potrafisz pojąć nawet tak prostej alegorii.

a artystów nie ocenia się po tym, czy chodzą do kościoła.


Raczej po tym czy nie chodzą. I w ilu genialnych komediach romantycznych zagrali.

Właśnie przez takie miałkie myślenie, wpieprzanie się piewców gówno-moralności, artyści mają