Wpis z mikrobloga

#ciekawostki #holandia #pracbaza
Nie wiem czy zdajecie sobie z tego sprawę ale jeszcze kilka lat temu byłem "redaktorem" portalu dla polaków w Holandii niedziela.nl w Hadze. Fajnie było wtedy i śmiesznie nawet! Najlepsze było to że przyjeli mnie tam zaraz po tym, jak wywalili mnie z fabryki ciastek za (uwaga!) podjadanie ciastek z taśmy! (ʘʘ)
Kiedyś nawet zapytałem jakiegoś ważniaka z redakcji dlaczego ten portal (i wówczas jeszcze gazeta) nazywa sie NIEDZIELA, a on odpowiedział mi że niedziela to jedyny dzień kiedy polacy nie pracują... no i to tyle!
Jak macie jakieś pytania to śmiało! ʕʔ
  • 13
@Inszallah Jak trafiłem! Normalnie, w lepszych czasach można bylo tam po taniości kupić dobrą polską amfetaminę, wynajmować po taniości mały drewniany domek, siedzieć w nim całymi dniami i robić same przyjemne rzeczy a mi wiele do życia nie potrzeba dlatego trafiłem tam bo zawsze chciałem tam trafić elo! ʕʔ
@Dzieci_z_Choroszczy: mialem nieprzyjemnosc rozmawiania kiedys z tym calym "bosem" niedzieli. Takiego chama i gbura w zyciu nie spotkalem. Napompowany, arogancki i bardzo nieprzyjemny czlowiek.

Ogolnie to jak strona z ogloszeniami jest napisana to jest jakis dramat i nieporozumienie.
Jesli chodzi o obsluge ekipy, to to jest po poprostu skandal jak to wyglada. Chamsto i buractwo na najwyzszym poziomie. Wybiorcze bany za spam albo straszenie za wrzucenie przez przypadek ogloszenia do zlej