Wpis z mikrobloga

  • 31
@Goke teoretyczny scenariusz: sztab powiedział, że wiedzą, gdzie jest Sulejmani. Trump zapytał czy mają drona w zasięgu. Odpowiedzieli, że tak. Powiedział, że mają zlikwidować. Kto może w tym momencie wstrzymać wykonanie rozkazu poza samym prezydentem?
  • Odpowiedz
@Yahoo_: Nikt. Ale to teoretyczny scenariusz. Równie dobrze mogli zdać raport że wiedzą gdzie jest, dron w zasięgu, najlepsza okazja do likwidacji, mają plany w razie odwetu itp itd.
  • Odpowiedz
@Goke: małe ALE: trwa proces w sprawie impeachmentu Trumpa + nie pytał się Kongresu (nie musi) + w tym roku są wybory prezydenckie w USA. Ja oburzam się, bo wojna to ruiny, flaki, krew i łzy; oburzam się, bo nie wywołuje się wojny w celu podbicia poparcia (wiem, każdy tak robi i każdy jest tak samo niemoralny). Dodatkowo nie robi się takiego ataku na terenie 3go państwa...
  • Odpowiedz
@saakaszi: co xD to już twój wpis brzmi bardziej jak ironia niż ten oryginalny, to jakieś sprytne podwójne czy tylko desperacja?

BTW przecież jak chociaż trochę ich śledzisz to razem i środowiska okołorazemowe na twitterze odwalają idiotyzmy non stop (i piszę to jako ich wyborca), więc albo mają taki ciężki zmysł ironii który podzielasz albo po prostu kolejny nieprzemyślany fikoł
  • Odpowiedz
@Wap30: Wystarczy samemu wejść na ich twitter żeby zobaczyć jakie mają stanowisko w tej sprawie, wpis Konrada Mostka to ironia i trzeba naprawdę się wysilić żeby tego nie wyłapać.
On kpi z tego że kraj który jako jeden z najgłośniej krzyczących o prawach człowieka i wolności, tak naprawdę ma te zasady gdzieś, co więcej doskonale zdają sobie sprawę z tego ( chodzi o USA ) że nikt ich z takiego
saakaszi - @Wap30: Wystarczy samemu wejść na ich twitter żeby zobaczyć jakie mają sta...

źródło: comment_8JCgfzo6WKuMjDujk4bHGVvLtvBJy66P.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@saakaszi: Hah chyba zaczynam rozumieć o czym ty piszesz - o ostatnim zdaniu o Ameryce będącej strażnikiem wolności. Jestem zdumiony że w ogóle tak zrozumiałeś zarzuty ale nie, nie chodzi zupełnie o to xD Jeżeli musimy przeanalizować tę bzdurną wypowiedź:

- nie Trump "sobie zamordował" - do tego też pił OP, pomijanie w procesie decyzyjnym całego sztabu dowodzenia, informacji wywiadowczych i celów prewencyjnych na ich podstawie (zaburzenie i przerwanie zaplanowanych
  • Odpowiedz