Wpis z mikrobloga

@ravenking: Na szczescie sa takie strony jak skapiec i problem znika. Te sklepy typu mediaexpert zarabiaja na ludziach co wchodza do sklepu, bo chca kupic np drukarke. Ekspedient im jakas poleca, kupują, potem w domu sprawdzaja, a w necie identyczny produkt tanszy o 1/3.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Anty-przegryw: mentalność masz dalej biedaka, skoro opowiadasz ckliwe historyjki o własnej działalności, dojrzałym wieku, "kosmicznych zakupach 15k", czy zakupie sweterka żeby mu zaimponować. Żal mi trochę Ciebie, bo uważasz się za znawcę świata, a nie rozumiesz, że w piździe mają Twoją opinię, bo oni - w przeciwieństwie do szmateksu z marżami 300-1000% - nie muszą walczyć o klienta, bo idą w masy i Twój żenujący płacz nikogo nie ruszy. Nawet jakbyś
@Anty-przegryw też prowadzę własną działalność i na bank zarabiam więcej od cisbjex wiesz skąd to wiem? Bo mam w dupie czy ktoś zwraca uwagę na moje pieniądze, a ty myślisz że jak wydasz parę stowek na #!$%@? sweter to jesteś Bogiem, #!$%@? zarabiasz znam takich gości jak ty xD
@Jamniki2: ty dalej dzbanie nie rozumiesz ze nie chodzi obilosc pieniedzy. To samo sie tyczy obiadu za 40 zl jesli jest zly, to wiecej tam nie ide. I gowno prowadzisz, wiesz skad wiem? Bo piszesz jakies xD wiec chodzisz do liceum maks i nie masz pojecia jak cos dziala.