Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 59
@ravenking: ciekawe czemu na xkom kosztuje 399zł. Taki Vobis, media markt, rtv euro agd maja po 389-399. Może to cała branża jest #!$%@? i się dogadują co do koszenia frajerów?
  • Odpowiedz
@Jeffrey_M dogaduja :) ktoś kiedyś z wewnątrz pisał, że jest to spięte w jeden system i ceny automatycznie zmieniają się w innych sieciach gdy jedna z nich zmieni cenę. Różnice z reguły są bardzo niewielkie. Ceny różnią się jedynie na niektórych produktach, które mają skłonić dana grupę odbiorców do odwiedzenia sklepu. Jednak tez nie jest to ogromna różnica, przykładowo Media Markt starych dziadków a Rtv Euro młodsze osoby. To ostatnie zdanie to
  • Odpowiedz
@ravenking: No ostatnio tak nawet zajrzałem do Media Expert szukając prezentu świątecznego. Znalazłem idealny prezent. Przypomniałem sobie ich reklamy, po czym podjechałem kupić to samo w Media Markt.
  • Odpowiedz
@Quimeen: @szymek627: szymek ma niestety racje, zajmując się eCommerce już od kilku lat wiem, że jest to częsta praktyka. Ceny ustalane są przez boty, które sprawdzają ceny u konkurentów. Nikt nie siedzi i manualnie nie zmienia cen dla 4000 SKUs.
  • Odpowiedz
@ravenking: robilem kiedys zamowienie na media expert za ok 15k? Spozniali sie ponad miesiac. Traktowali mnie jak blazna klamiac i mowiac ze np bedzie za dwa dni. Milaem w planach telewizor wiec mysle ok niech dadza jakis rabat za to co zrovili. Dostalem propozycje 100 zl rabatu do sprzetu o wartosci 5k podziekowalem w zyciu tam nic nie kupie. Smierc media expert!
  • Odpowiedz
@Quimeen: to z systemem ktory zmienia cene na odpowiednia to jest akurat prawda. zobacz sobie net-s - maja wiekszosc produktow najtaniej w polsce tylko po to by byc jak najwyzej w porownywarkach.
  • Odpowiedz