Wpis z mikrobloga

Czołem #motomirko ! Czy ktoś z Was może mi wyjaśnić w jaki sposób mogę wyliczyć składkę ubezpieczeniową OC za motocykl nie podając wrażliwych danych w internecie? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Szukam teraz jakiegoś strupka na drugi sprzęt i zanim podejmę decyzję co to ma być za maszyna chciałbym się zorientować w kosztach ubezpieczenia ale we wszystkich internetowych porównywarkach wymagają podania peselu i adresu zamieszkania. Co dziwne, w porównywarkach dla samochodów nie ma takich wymagań. Pomożecie?

#motocykle #motoryzacja #motomirko
  • 9
@Memory0: na oc nie ma znaczenia gdzie parkujesz, kod pocztowy i inne podobne pierdoły. Telefon z dupy, pesel z generatora (30 sek w google i masz swój rocznik i płeć), mail ewentualnie na 10minutemail i z pleców
@Memory0: z innej beczki, czemu masz problem z podaniem prawdziwych danych? Druga sprawa, OC za "normalny" motocykl mozna mniej wiecej przewidziec. Przy pelnych znizkach, mezczyzna, 30 lat, zaplacilem za GS500 150zl. Kolega pelne znizki, 39 lat za CBR900 180zl. Obydwa przypadki w PZU.
@Prusti: Jakoś mi się nie widzi podawanie danych zawierających pesel i adres żeby sobie coś sprawdzić w internecie ( ͡° ʖ̯ ͡°) dzięki za informacje, daje to już jakiś ogląd na potencjalną kwotę. W moim przypadku raczej wchodzą w grę sprzęty w >600ccm z początku drugiego milenium ( ͡° ͜ʖ ͡°)