Wpis z mikrobloga

Przy okazji wpisu z goracym o wolaniu od rozowej 50zl za paliwo i komentujacych naszla mnie rozkmina xD

Jak Wy zyjecie w zdrowych zwiazkach skoro o takie #!$%@? potrzebujecie sie rozliczac?

Niektorzy z Was pewnie rodziny chca zakladac, dzieci miec wspolnie, nie mowiac o kredycie a o 50zl sie rozliczacie za paliwo jak dzieciaki w liceum :D
Za bardzo Was te pieniazki pochlonely chyba i potrzeba gonienia za nimi. Co to za wspolne zycie jak wszystko chcecie dzielic? Związek to nie Spółka z.o.o.
A co jak jedno z was straci prace i bedzie kilka miesiecy bezrobotne? Kop w dupe bo pasozyt?
Pieniadz to tylko pieniadz, dzis jest, jutro go moze byc 2x wiecej a pojutrze moze go nie byc wcale.

Zamiast sie stresowac i denerwowac o to kto wiecej pieniedzy wklada w zwiazek zyjcie tym zyciem i badzcie szczesliwi :)
Z taka puenta Was zostawiam i zycze Szczesliwego Nowego Roku! ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 156
@MangoZjem: Ty się typie nie za bardzo wczułeś w udawanie baby na wypoku? XD

Tak jak wiekszosc z Was wie, moje wszystkie wpisy spod tagu #opowiescimango byly zarzutka ( ͡° ͜ʖ ͡°) sporo tez pewnie z Was wie ze jestem #falszywyrozowypasek

Jeszcze różowe które miałem za ogarnięte to plusują, nawet jak zaplusowały ten wpis, pamięć tzw. złotej rybki XD
https://www.wykop.pl/wpis/27209593/dobra-chyba-czas-zrobic-maly-coming-out-mimo-ze-ki/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MangoZjem: dont worry #!$%@?. Podzielam zdanie o nie liczeniu się o wszystko. 6 lat związku here prawie, od gdzieś 4 mamy wspólne konto i po prostu traktujemy nasze wypłaty jako wspólne i normalnie rozmawiamy o swoich potrzebach finansowych (tych drozszych, o tych do 100-150 bez sensu rozmawiać). Ostatnie kilka miesięcy nie pracowała, ale było to o wiele wcześniej uzgodnione i potraktowaliśmy to jako inwestycja, bo dzięki temu od dzisiaj pracuje w
Ja mam #!$%@? na to, ale wydaje mi się że tak wygląda przegryw i beta facet, dlatego się z nią nie spotkam już


@Pawel993: tutaj pojawiają się dwa pytania
1. dlaczego wyszedłeś z nią aż 5 razy?
2. dlaczego uważasz że ona nie ma #!$%@?? Pewnie takich zabawiaczy ma kilku w danym momencie i robisz z siebie idiotę w jej oczach płacąc za wszystko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MangoZjem:

zarabiam ponad 2,5 raza wiecej niz moj niebieski i na wiekszosc rzeczy idzie z mojej kieszeni


Wstawaj, zesrałaś się ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Ja #!$%@?ę co ja tu czytam xD Z kim Wy macie styczność jedni i drudzy

1. Chodziłem z kobietami na randki. Zawsze każdy za siebie i inicjatywa w tej kwestii zawsze była po stronie kobiety.
2. Wyjścia do teatru, kina, na kawę, na obiad. Płaci ten kto zaprasza lub po równo. Problemem nie jest że ktoś płaci tylko czy ktoś chce w ten sam sposób spędzać czas. Jeżeli jedno chce chodzić po
Ja to się tak zastanawiam, czy czasem kwestia komunikacji z partnerem, rozmowy i szczerości w związku nie jest wam całkowicie obca kiedy czytam to co piszecie. Rozmowa jest bardzo ważna częścią i wiele można dzięki niej oszczędzić sobie nieprzyjemnych sytuacji.
Ja np zawsze płaciłem za swoją różową mimo tego że nalegała aby tym razem zapłacić, bądź podzielić koszty. Czasami później dostawałem smsy w formie zagadek gdzie czegoś szukać i okazywało się że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MangoZjem: u mnie w związku jest tak, ze jak robimy wspólne rzeczy to płacimy że wspólnego konta. Jak jedziemy no na psia wystawę, to spełniamy marzenia mojej kobiety. Dzielimy nocleg na pół, ale za paliwo płaci moja kobieta. Jak ja kupuje sobie narzędzia to mi nie dokłada do nich. Chyba normalnie. :)