Wpis z mikrobloga

Przy okazji wpisu z goracym o wolaniu od rozowej 50zl za paliwo i komentujacych naszla mnie rozkmina xD

Jak Wy zyjecie w zdrowych zwiazkach skoro o takie #!$%@? potrzebujecie sie rozliczac?

Niektorzy z Was pewnie rodziny chca zakladac, dzieci miec wspolnie, nie mowiac o kredycie a o 50zl sie rozliczacie za paliwo jak dzieciaki w liceum :D
Za bardzo Was te pieniazki pochlonely chyba i potrzeba gonienia za nimi. Co to za wspolne zycie jak wszystko chcecie dzielic? Związek to nie Spółka z.o.o.
A co jak jedno z was straci prace i bedzie kilka miesiecy bezrobotne? Kop w dupe bo pasozyt?
Pieniadz to tylko pieniadz, dzis jest, jutro go moze byc 2x wiecej a pojutrze moze go nie byc wcale.

Zamiast sie stresowac i denerwowac o to kto wiecej pieniedzy wklada w zwiazek zyjcie tym zyciem i badzcie szczesliwi :)
Z taka puenta Was zostawiam i zycze Szczesliwego Nowego Roku! ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 156
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kowixx: @MangoZjem: cukrowy burak to troll, gdzie się nie wypowiada to próbuje prowokować, szkoda czasu na karmienie
@MangoZjem A ci pozostali co te wysrywy najgorsze tutaj wymyślają raczej nie wchodzą w kategorię ludzi na etapie planowania rodziny, dzieci, kupowania wspólnych mieszkań itd. stąd ta część pierdół nie będąca trollingiem. Teoretyzowanie na nieznane, egzotyczne tematy często prowadzi w ciemne zaułki ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zwykła przyzwoitość nakazuje samej rzucić coś od siebie, ale wy polki nigdy tego nie zrozumiecie.


@cukrowyburakatakuje: Polki to akurat są aż nazbyt, sprzątają, gotują, piorą, prasują, zajmują się dziećmi i jeszcze przy tym pokrywają połowe budżetu, a teraz powiem Ci to jak to wygląda zagranicą - kobiety rzadko gotują, jeszcze rzadziej sprzątają i płacą co najwyżej za swoje zachcianki i polowe mieszkania. Już nie mowiąc o takich Chinach gdzie bez mieszkania
@MangoZjem: przeczytałam kilka komentarzy pod tym wpisem i nie mogę xD żenada
szambo wybiło
maksimum #!$%@? wykopków
jeden mireczek, z którym tu próbowałaś rozmawiać #!$%@?ł się też do mnie i chciał hehe "pomóc" bo napisałam, że sylwestra spędzam przy kompie
oni się chyba sami podetrzeć nie potrafią i chcą wyjść na mądrych pisząc coś na temat finansów w związku xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MangoZjem: ja od różowej nic nie chcę, a ostatnio mi siłą 50 zł wcisnęła w kieszeń, za wszystko co tak dla niej stawiam. Niby nie chciałem no bo no moja wola nie? Nikt nie zmuszał mnie żebym stawiał. Ale powiedziała że to i tak za mało za to wszystko ale miało być tak symbolicznie. Daliśmy sobie po buziaku i poszła () nic tylko się
@MangoZjem: Moja kuzynka ma faceta, gdzie to ona za wszystko płaci. Nie ma nic, że na pół. On do niej przyjeżdża to ona płaci za paliwo. Idą na randke (restauracja, kino itp), ona również płaci. Jak mieszkali w akademiku, oboje dostawali hajs z praktyk, z czego ona kupowała mu jedzenie, bo on mówił, że nie ma pieniędzy. Później kupił kompa za 8k, bo przecież oszczędzał xddd Ona tego nie widzi, że
@MangoZjem: z moją różową rozliczam się z każdego wspólnego rachunku jak jedzenie, paliwo, wyjścia itp. I nie chodzi tu o księżniczkowanie i betabankomaty xD tylko jesteśmy dla siebie partnerami i za wszystko chcemy płacić równo. Póki nie jesteśmy małżeństwem i nie mamy wspólnego konta, to tak będzie. A i potem nie chcemy mieć całkowicie wspólnych pieniędzy i zostawiać sobie część hajsu na prywatnych kontach, żeby mieć na swoje zajawki, ciuchy itp.