Wpis z mikrobloga

Ruszyła kolejna edycja akcji "Zaczytani" na Ebookpoint - z tej okazji organizuję #rozdajo
Do wygrania są 3 bony zakupowe o wartości 100zł, do wykorzystania w tym serwisie.

Co do wspomnianej promocji, to w trakcie jej trwania, ponad 20000 ebooków i audiobooków jest dostępnych w cenach 6.90zł, 9.90zł, 14.90zł, 19.90zł, 24.90zł oraz 29.90zł (czyli BARDZO warto iść na zakupy).

Co zrobić aby mieć szansę na wygraną?


1) Zaplusuj ten wpis
2) Wejdź na https://ebookpoint.pl/page/3976o/promocja/7844 (tam jest spis książek z promocji)
3) wrzuć w komentarzu do tego wpisu tytuł JEDNEJ książki, którą polecasz przeczytać (z tych dostępnych w księgarni)
4) Plusowanie trwa do 04.01.2020 do godziny 20:00
5) Ogłoszenie wyników będzie nie wcześniej jak 4 stycznia o 21:00
6) Zielonki mogą brać udział jeśli ich konto zostało założone PRZED datą utworzenia tego wpisu
7) Zwycięzców będzie TRZECH i każdy z nich otrzyma bon na 100zł
8) Nie można wymienić bonu na gotówkę ;)

P.S. Jeśli chcesz spis WSZYSTKICH ebooków i audiobooków z promocji, to przygotowałem zbiorczy plik Excela:
https://uw-team.org/sm/zaczytani_2020_lista.xlsx


no-ref

#unknowrozdaje #ebook #ebooki #audiobook
imlmpe - Ruszyła kolejna edycja akcji "Zaczytani" na Ebookpoint - z tej okazji organi...

źródło: comment_zZjTjQdlkofNoFhznOPYNLEY4cu2Toe3.jpg

Pobierz
  • 315
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@imlmpe: Rzecz o ptakach - Noah Strycker. Pomimo że nigdy mnie jakoś mocno ptaki nie interesowały to przeczytałem tą książkę z ogromnym zaciekawieniem. Przedstawione jest naprawdę wiele ciekawych faktów z życia różnych gatunków tych zwierząt i przy okazji wytłumaczonych jest też wiele zachowań.
  • Odpowiedz
@imlmpe: > Deep learning. Głęboka rewolucja
Terrence Sejnowski
Autor może być wam znany z kursu "Learning how to learn" :)
Ogólnie książka porusza tematy uczenia maszynowego, sposobów nauki SI oraz historii od perceptronów do sieci neuronowych, aż do przyszłości ML.
  • Odpowiedz
  • 1
Sebastiana Fitzek - Terapia. Polecam całą jego twórczość.


@merdam_ogonem: O! Też polecam. Czytałem sporo jego książek i jak do tej pory wszystkie są warte polecenia.
  • Odpowiedz
  • 1
@imlmpe ja bym poleciła
Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. Najlepsze wskazówki

Sama ja mam. Niezależnie czy ktoś interesuje się tematyką hobbystycznie czy działa (lub chciałby zacząć) zawodo, pomaga zagłębić się w obszerny temat fotografii i obsługi sprzętu. :)

Poza tym jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej polecanych książek z tego działu. Renoma robi swoje
  • Odpowiedz
Polecam serdecznie książkę Chrisa Vossa "Negocjuj jakby od tego zależało twoje życie! Nigdy nie idź na kompromis"
  • Odpowiedz