Wpis z mikrobloga

@nabuchodonozorII: uwierz mi, że zatrudni. Wystarczy, że pokaże "kolekcjonerskie" prawo jazdy i już ma robotę, a zawsze się znajdzie jakiś dziad, który patrzy na to żeby tylko mniej zapłacić kierowcy.
W sumie to nie wiem, czy jest w ogóle jakaś możliwość sprawdzenia czy dana osoba faktycznie posiada prawo jazdy i nie ma żadnych zakazów prowadzenia pojazdów. Policja ci tego nie powie, bo nie, a w urzędzie zasłonią się mitycznym potworem zwanym
@chilon: https://goo.gl/maps/3BT8v6voKnLikr8B6 pierwsze lepsze co znalazłem. tylko nieuważnie posłuchaj nawigacji czy masz skręcić w skręt drugi z trzech, czy może drugi z dwóch, czy może jeszcze inaczej. Trzeźwy i wypoczęty raczej nie pomyli, ale ja niby kiedyś byłem i trzeźwy i wypoczęty, a w Warszawie [pd zakazy do ścisłego centrum się wpieprzyłem :) I to w dzień. No ale fakt,nie pod prąd
jak dobrze widzę, to na awaryjkach jechał, czyli wiedział że nie jest na swoim pasie


@totalski: i co lepsze. ta #!$%@? nie dosc, ze wiedziala, ze #!$%@? pod prad ekspresowka, to jeszcze sobie wybral #!$%@? pas, ktorym teoretycznie ludzie bardziej #!$%@? (_ ) to przeciez trzeba miec trociny we lbie, zeby ciezarowka swiadomie #!$%@? pod prad na ekspresowce () jak sie #!$%@?