Wpis z mikrobloga

mam konto na tinderze, w opisie napisane, że #!$%@? 20+ cm i wzrost 190 ze szukam na onsy i fwb i mam +10 polubien po 1 dniu, nawet fajne laski. Więc widzicie, jeśli ma sie benka i ryj 3-5/10 to lepsze niż #!$%@? ryj 8/10 i musicie #!$%@? jakieś tańce, a tu benek załatwia sprawę i jest r00chane
#przegryw #tinder #logikarozowychpaskow
  • 114
  • Odpowiedz
@Solstafir: Mówiąc szczerze, wolałabym w komplecie ładną mordę. Ale jak się nie ma co się lubi... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@krystian-stepaniak: Te pary to tylko próba nie zmarnowania okazji na totalnego przystojniaka. Jeśli się okaże żeś brzydki, pary znikną jak kamfora ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Mówiąc szczerze, wolałabym w komplecie ładną mordę. Ale jak się nie ma co się lubi... ( ͡° ͜ʖ


@Ytarka: On ma dobrą mordę, ale przeciętną ilość cm. Także teraz możesz stąd odejść i nie tracić czasu.

@spermiagen: A miałem rozkminę od wczoraj wieczór z serii "czy próbować wyjść z przegrywu" czyli znaleźć sobie laskę. Nie pomyślałbym że ty rozwiejesz moje wątpliwości.
  • Odpowiedz
@spermiagen: ale ile już tak przeleciałes?

Poza tym - dlaczego laska miałaby wierzyć w ten opis 20+?

Każdy może to napisać, a moment weryfikacji to troche za późno ;)

Swoją drogą - ciekawe czy policja przyjęła by takie zgłoszenie gwałtu - "podstępem doprowadził do stosunku twierdząc że ma penisa 20cm a tam był tylko 13cm" :)
  • Odpowiedz