Wpis z mikrobloga

@spermiagen: Trochę kiepskie porównanie. Cycki można zrobić to raz, dwa, ze od cycków nie zależy aż tak jak od #!$%@?, jaki będzie seks. To jest dla Was niezbyt sprawiedliwe, ale taka jest prawda.

@Solstafir: Nie o to mi chodziło, ale masz racje.

Bo podryw jest spoko, flirtowanie jest super ^_^

Coś Wam powiem - kiedyś spotykalam się z gościem który wyglądał jak Ronaldo ale miał, jak się okazało, wręcz chorobliwie
@Ytarka: ta a #!$%@?, że większość lasek nie ma orgazmu przez penetracje i jest jeszcze wiele innych sposobów, a Ty jednak wszystko na rozmiarze opierasz, że od tego zależy jaki będzie seks XD

jak nazywasz takiego małego to ile cm miał ten Ronaldo xd na oko
@Ytarka: No tak, one nie są "takie wredne" i dlatego my musimy wyczaić czemu nam z nimi nie idzie i tyle. Udało nam się hehe

Są na wykopie takie idiotki co twierdzą że z innych powodów. Jakaś ta na k, ta barmanka co ma pół mordy w awku zrobiła taki wpis. Pełno takich, chyba tylko ty jesteś szczera.
@spermiagen: Tak, bo seks to nie tylko orgazm xD to tez aspekt właśnie wizualny, to cała otoczka, to jak się zachowujemy, jak się ruszamy, to tez kwestia tego jak facet nas pieprzy ;p Przecież nie mówimy, ze facet byl dobry w łóżku BO miał dużego. Na dobry seks składa się wiele czynników.

Orgazmu przez penetrację faktycznie nie ma większość lasek, ale to nie jest tez kwestia wyłącznie #!$%@?. Nie jest to
Cycki można zrobić to raz, dwa, ze od cycków nie zależy aż tak jak od #!$%@?, jaki będzie seks.


@Ytarka: To od ciasnoty cipki?

Tak, bo seks to nie tylko orgazm xD to tez aspekt właśnie wizualny,


@Ytarka: To może też powinnśmy wymagać cycków minimum C a każda z mniejszymi to jest aseksualna.

To po prostu hipergamia. Dosłownie wszystko jest zwalone na nas. Wy tylko sobie wybieracie, to jest cała
@spermiagen: Masz gitarę.

@Solstafir: Nie - miałam na myśli po pierwsze obojga partnerów, po drugie kwestie właśnie zachowań, które napędzają chęć ;)
#!$%@? jest ważny z uwagi na fakt, ze małym niewiele zrobisz (wypowiadam się bo wiem xD), ale nie stanie, jeśli kobieta będzie drewnem, to oczywiste. I to tez nic złego, jeśli szukałbys sobie kobiety która będzie miała np takie cycki jakie lubisz. Przecież o to chodzi, żeby osoba
@Solstafir: dokładnie maja cipke i nie muszą o nic się martwić, wszystko mogą powiększyc, to facet ma #!$%@? i mozee dostać załamania nerwowego, a one tylko na tym korzystają, że mają przywileje i sobie wybierają. A facet musi mieć minimum #!$%@? 16 cm, minimum 180 wzrostu i tak ze wszystkim
@Ytarka: Gdyby kobiety tak wprost takie rzeczy mówiły jak ty to by zapanowała powszechna ciężka mizoginia, rodem z marzeń radykalnych inceli. Wyobrażasz sobie jak pani psycholog ma się wypowiedzieć w pytanie na śniadanie czemu większość facetów nie potrafi sobie znaleźć laski na tinderze i mówi że większość jest za słaba fizycznie. Że ma za małego, a średnie to już jest za mały.

Albo na edukacji seksualnej młodzieży by takie black pilowe
@Ytarka: no nie bo widzę, że #!$%@?. Mi się nie podoba to jak ma dziewczynie się podobać XD. Jak często wysyłałem im. Knagi 20 cm a one pisały 7/10 widziałam lepsze XD ją dostał bym 0/10 bez dyskusji
@Solstafir: Czyli bezpiexzniejsze jest słodkie pierdzenie i głoszenie tylko poprawnie politycznych tez? :P

Btw, średni to nie za mały. Mały to za mały, duży jest super. Średni jest ok i to akurat prawda, nawet ja tak uważam xD
Czyli bezpiexzniejsze jest słodkie pierdzenie i głoszenie tylko poprawnie politycznych tez? :P


@Ytarka: Tak.
Inaczej faceci ostro by się #!$%@?, wierz mi.

Btw, średni to nie za mały. Mały to za mały, duży jest super. Średni jest ok i to akurat prawda, nawet ja tak uważam xD


@Ytarka: Przecież średni to 15 cm i tyle ma @spermiagen
@spermiagen: Pisały Ci tak, bo może to była reakcja na wysłanie im kutangi? XD ja jak ktoś mi siurola wysyła (a wcale o to nie prosiłam) to tez tak pisze ¯_(ツ)_/¯

@Solstafir: 174
Jak to by Ci stanął xD to Tobie wystarczy po prostu leżące ciało, żeby się podniecić? ;p
@Ytarka: Tak.

No i tak myślałem że jesteś wysoka. O niebo lepiej rucha się niskie laski jak się ma małego. Przy dużych laskach to mam jakiegoś mikrusa.
W ogóle małe laski są lepsze jeszcze z innych powodów.
@spermiagen: Nie wiem co z tym bólem. Zawsze trochę musi bolec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Osobiście nie traktuje poważnie gości, którzy piszą do mnie i pytają czy ocenie ich #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale ok. Muissz wziąć tez pod uwagę, ze laski często mają błędne wyobrażenie o sobie jako o znawczyniach tajników seksu i #!$%@?ów wszelakich. Nie brałabym takich komentarzy do siebie