Wpis z mikrobloga

mam konto na tinderze, w opisie napisane, że #!$%@? 20+ cm i wzrost 190 ze szukam na onsy i fwb i mam +10 polubien po 1 dniu, nawet fajne laski. Więc widzicie, jeśli ma sie benka i ryj 3-5/10 to lepsze niż #!$%@? ryj 8/10 i musicie #!$%@? jakieś tańce, a tu benek załatwia sprawę i jest r00chane
#przegryw #tinder #logikarozowychpaskow
  • 114
  • Odpowiedz
@spermiagen: Dużym #!$%@? możesz tez więcej zrobić, każda pozycja jest do zrobienia. Dlatego tez lubimy duże. I nie jest tak, ze jakiś #!$%@? nas #!$%@?, jeśli tak myślisz, to masz dużo wiedzy do nadrobienia.
  • Odpowiedz
@Ytarka: Mi niedawno jedna idiotka powiedziała że w pochwę wchodzi 7-10 cm i wie lepiej ode mnie gdyż ona jest posiadaczką pochwy a ja nie. Napisałem jej że może i jest, ale nie jest posiadaczką mózgu. Jak nie wierzysz to ci to znajdę.

Tutaj większość takich idiotek nam próbuje kity wciskać.
  • Odpowiedz
@spermiagen: Jak penis nigdy nie wchodzi w całości, a jeszcze środku się ścisnie, jakbyś go zmierzył w cipie to on jest tam 10% krótszy.

Penisa to żeś powinien mierzyć od strony jajec, albo od miejsca gdzie jest prezerwatywa założona.
  • Odpowiedz
@spermiagen: Nie, to wszystko musi ze sobą współgrać, nic nie stawiamy wyżej. Nie wyobrażam sobie być z kimś kto mnie wręcz odpycha swoim wyglądem, bo ma dużego ( ͡° ͜ʖ ͡°) a trochę lat już żyje. To jest abstrakcja.

@Solstafir: jeśli dużo się dowiedziałeś i tę wiedzę traktujesz jako pewnik i wyrocznie - ok.

Miałam na myśli nieinternetowe podboje. Ja trochę tego nie kumam
  • Odpowiedz
@spermiagen: Nie wyobrażam sobie, ze gadam facetowi o kutandze poprzedniego xD i chyba jednak ten strach jest trochę naciągany, nie słyszałam o takich akcjach nigdy.
  • Odpowiedz
@Ytarka: albo będą jej koleżanki pytać jakiego mam #!$%@? a ona powie normalnego albo małego i już jestem spalony w kręgach. A nie oszukujmy się, #!$%@? o tym wiecej niż faceci o ruchaniu
  • Odpowiedz
Niemniej jednak, może warto sobie odpuścić portale randkowe i poszukać na wypoku albo coś xD serio chłopaki.


@Ytarka: Serio? lol. A co, myślisz że na wykopie są laski co lubią małe penisy w przeciwieństwie do lasek z tindera? Wszystkie laski lubią duże pały. Ja sobie odpuszczam gdziekolwiek.

no mnie #!$%@? jak będzie #!$%@?, że ktoś tam miał większego jak ja ruchal itp i mi zryje
  • Odpowiedz