Wpis z mikrobloga

@Solstafir: słuchaj ostatnio miałem rozkmine, jakby koleś miał napisane że ma normalnego bena 14-15 cm w opisie nawet z ładnym ryjem, to wątpie, że jakieś pary by w ogole byly XD. Laski może wcześniej go nie widzą, ale zawsze mają nadzieje na dużego, potem po prostu nie mają serca już kogoś rzucic jak go polubią
@Solstafir: @spermiagen: a jakby tak przeznaczyć ten czas na normalne zajęcia zamiast robienie eksperymentów społecznych? Taka luźna propozycja ¯_(ツ)_/¯ gadanie z #!$%@? na tinderze i zdziwienie, ze chcą się ruchac, to tak jakbyście stali pod kościołem #!$%@?, ze tam się modlą i wyją jak psy xD
@Ytarka: no ale #!$%@? mnie to, że na swoim koncie mogę mieć z nią parę i pisać hej co tam u Ciebie a ona będzie dawać dupy jakimś wielkim kutachom od tak, a ja będę myślał, że to grzeczna dziewczynka
a jakby tak przeznaczyć ten czas na normalne zajęcia zamiast robienie eksperymentów społecznych?


@Ytarka: Ja zrobiłem tylko jeden eksperyment w życiu. A sory - jeszcze parę ale to lata temu.

A tak poza tym, takie eksperymenty i tak dużo więcej wnoszą w naszą wiedzę niż pisanie z ludźmi na wykopie, a wszyscy to robimy, ty też.

gadanie z #!$%@? na tinderze i zdziwienie, ze chcą się ruchac, to tak jakbyście stali
no ale #!$%@? mnie to, że na swoim koncie mogę mieć z nią parę i pisać hej co tam u Ciebie a ona będzie dawać dupy jakimś wielkim kutachom od tak, a ja będę myślał, że to grzeczna dziewczynka


@spermiagen: No ja wczoraj miałem okazję gadać z kilkoma laskami i ta ich samiczka alfa to normalnie z buzi 100% anioł. No i przyszła urzędniczka w policji.

Mówiła że szuka marichuany, ekstazy
@spermiagen: Usuń tindera a Twoje problemy znikną xD

@Solstafir: eksperymenty z fejkowyxh kont porównałeś właśnie do pisania na wypoku? Łoj, panie. Nie tendy droga ^_^
Tinder służy do parowania się, wykop to jednak trochę inne ma zastosowanie ;)

Za bardzo się spalacie na to, która laska na co leci. Serio - ograniczyliście sobie grupę badaną do użytkowniczek tindera i sami sobie trochę tym zakrzywianie rzeczywistość.

Żadna normalna kobieta nie będzie
@Ytarka: no laska w opisie nim nie miała tylko insta swojego, totalnie zwykła dziewczyna. Na koncie z mordą tylko by ze mną pisała na nudne tematy, a #!$%@? zobaczyła i od razu pisze o ruchaniu, to przykre i niesprawiedliwe
@Ytarka: no ale co ile tam #!$%@? chcecie zmiescic ja #!$%@?, na #!$%@? wam takie 20++ XD zawody w #!$%@? cipie robicie czy jak. Zawsze piwrdolicie, że długość akurat ważna nie jest jak grubość XD
@spermiagen: Długość to kwestia wizualna ( ͡° ͜ʖ ͡°) grubość owszem jest ważna (ale krótki grubas tez niedobrze). Lubimy patrzeć na suze kitasy bo nas kręcą i tyle ¯_(ツ)_/¯

Tzn, ja się mogę co najwyżej za siebie wypowiadać ofkors xD
eksperymenty z fejkowyxh kont porównałeś właśnie do pisania na wypoku? Łoj, panie. Nie tendy droga ^_^

Tinder służy do parowania się, wykop to jednak trochę inne ma zastosowanie ;)


@Ytarka: Nie rozumiem. Przecież ty nam napisałaś żebyśmy się zajęli czymś innymi niż eksperymenty. A ja dzięki nim się dużo dowiedziałem. I to pewniejsze niż zapytanie kogoś o opinię na wykopie.

Za bardzo się spalacie na to, która laska na co leci.