Wpis z mikrobloga

W sumie to już 4 mój bezalkoholowy sylwester w dorosłym życiu ( ͡º ͜ʖ͡º)
W kimę z różową uderzyliśmy już przed 22 xD Obudziły nas fajerwerki o północy, potem starszy syn po pół godzinie obudził nas bo coś mu się przyśniło (skubany ma sen, że go nie ruszyły te salwy o północy xD). Wstałem sobie przed 5 a teraz czekam wcinając ciasto i kawę aż wstanie reszta.
Naimprezowałem się już w życiu :P teraz przerwa, ale za jakiś tam czas jeszcze nie raz odbijemy sobie ( ͡º ͜ʖ͡º) nie żałuję niczego.
Wszystkiego dobrego dla Was w nowym roku :D
#sylwesterzwykopem #tatacontent #gif

#pytanie do ludków z tagu #dzieci: jak Wasz sylwek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ps. dodaje film z Tajwanu :)
acidd - W sumie to już 4 mój bezalkoholowy sylwester w dorosłym życiu ( ͡º ͜ʖ͡º)
W k...

źródło: comment_GofmByByF5MRk2UCfowQBLuHdtWsZxc4.jpg

Pobierz
  • 62
Od siebie polecę The Lighthouse ale nie ma na Netflixie więc na ten moment tylko zatoka ;) No właśnie nic się nie bał, mnie już w pewnym momencie ręce bolały od noszenia, a ten 10 minut jak w transie zadowolony że fajerwerki puszczają :D Za 5 dni równy będzie miał rok. Właśnie pisząc to sobie uświadomiłem jak ten czas #!$%@? :) Pozdro miras i najlepszego w nowym roku, bo mnie tatosłużba wzywa
@Luigi93: no ja mam najbliższe domy tak z 300m obok no i panoramę na część wioski, więc i było słychać i widać dużo.
ps. jak wstałem to jeszcze słyszałem jak ktoś o 5 rano napier&alał fajerwerkami xD
@acidd: plan był piękny.
Młody do łóżka tak koło 21, my dzika impreza do 2.
Przygotowane materiały na lekkie drinki, jedzenie.
Wiadomo, pijaństwo szaleństwo z odrobiną % xD

Wykonanie? Młodego chyba zęby męczyły, zasnął koło 23 :D
Ale zdążyliśmy zjeść wszystko, drinki jakieś wypite, choć ja to takie ilości alkoholu, że bardziej to opary były :D (inna kwestia że i tak nigdy wiele nie piłam, a teraz to już wcale :D).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@acidd: podobnie sks wkroczył na pełnej #!$%@?, tate na fajerwerki na rynek idziemy, tylko nie zaśnij będzie super, 21:30 poczytaj mi na dobranoc, 22 już śpi. Godzinę później my też. Kupiłem 0.7 miałem brać litr bo braknie, a od 17 do 23 całe 300ml poszło, taka stypa na zakończenie 2019