Wpis z mikrobloga

W sumie to już 4 mój bezalkoholowy sylwester w dorosłym życiu ( ͡º ͜ʖ͡º)
W kimę z różową uderzyliśmy już przed 22 xD Obudziły nas fajerwerki o północy, potem starszy syn po pół godzinie obudził nas bo coś mu się przyśniło (skubany ma sen, że go nie ruszyły te salwy o północy xD). Wstałem sobie przed 5 a teraz czekam wcinając ciasto i kawę aż wstanie reszta.
Naimprezowałem się już w życiu :P teraz przerwa, ale za jakiś tam czas jeszcze nie raz odbijemy sobie ( ͡º ͜ʖ͡º) nie żałuję niczego.
Wszystkiego dobrego dla Was w nowym roku :D
#sylwesterzwykopem #tatacontent #gif

#pytanie do ludków z tagu #dzieci: jak Wasz sylwek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ps. dodaje film z Tajwanu :)
acidd - W sumie to już 4 mój bezalkoholowy sylwester w dorosłym życiu ( ͡º ͜ʖ͡º)
W k...
  • 62
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@acidd: u mnie był pierwszy od dawien dawna bez alkoholu. Miałem problem dosiedzieć do północy, bo wstałem wczoraj 5 15, byłem jeszcze w robocie. Pojechaliśmy na fajerwerki na górkę, skąd jest widok aż na wsie pod Krakowem, Jaworzno, Mysłowice i Śląsk - wrażenie takie, jakby zewsząd waliła burza, albo jakbyś był na froncie. Poza tym - żadnego alkoholu, żadnego nawet oglądania tv w moim przypadku - większość dnia poświęcona na drobnostki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@acidd: dzieciaki moje wczoraj pobiły rekord swojej wytrzymałości. Zwykle chodzą spać 19-20, jak są goście to wytrzymują może z godzinę dłużej. Wczoraj za to młodsza (1.5) przesiedziała prawie do 23 i przespała show co mnie naprawdę mocno zaskoczyło bo jej sen do najmocniejszych nie należy, a starszy (4.5) nawet doczekał północy i padł z wycieńczenia niecała godzinę później jak znajomi się zwijali. Oboje niedawno wstali, choć miałem nadzieję że jednak po
@acidd młoda na imprezie u babci, starzy na kolacji, wróciliśmy po 23 bo nie może jeszcze zostać sama na całą noc (cycteam). A że z babcią tańczyła do 22 to spała do 9 z przerwami o 1 (fajerwerki jeej nie ruszyły) i 5 xD także mama pada, ale dziecko wyspane
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@patchupdate: nam też proponowali żeby zabrać dzieci, ale podziękowaliśmy bo w tym roku i tak im je parę razy zostawimy (w tym raz na 5 dni:D)
A dlaczego nie chce? Syn jaki lvl?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@acidd: 19 miesięcy i płacze jak mamy nie ma plus żyjemy za granicą i pomimo że teraz jesteśmy w Polsce to nie jest do nich jeszcze wystarczająco przyzwyczajony no i sobie serce pęka na samą myśl że mały miałby płakać
@acidd: Moja tolerancja na alkohol bardzo spadła odkąd schudłem 10kg, więc nawet się nie zabieram za picie, bo szkoda się męczyć na następny dzień. No i też lubię na spokojnie wstać jako pierwszy i w spokoju się rano kawy napić :) Wszystkiego dobrego!
@acidd: ja tez wolę jechać i wrócić autem jak człowiek na domówkę czy wesele, bo nie po to tyle pieniędzy sie wydaje na auto by jeździć taksówką. Ale w kraju, gdzie spotkanie ze znajomymi to zwykle zawsze jakiś alkohol to dla innych dziwne, że ktoś nie piję więc czasem kpgos przegadac to droga przez mękę