Wpis z mikrobloga

W sumie to już 4 mój bezalkoholowy sylwester w dorosłym życiu ( ͡º ͜ʖ͡º)
W kimę z różową uderzyliśmy już przed 22 xD Obudziły nas fajerwerki o północy, potem starszy syn po pół godzinie obudził nas bo coś mu się przyśniło (skubany ma sen, że go nie ruszyły te salwy o północy xD). Wstałem sobie przed 5 a teraz czekam wcinając ciasto i kawę aż wstanie reszta.
Naimprezowałem się już w życiu :P teraz przerwa, ale za jakiś tam czas jeszcze nie raz odbijemy sobie ( ͡º ͜ʖ͡º) nie żałuję niczego.
Wszystkiego dobrego dla Was w nowym roku :D
#sylwesterzwykopem #tatacontent #gif

#pytanie do ludków z tagu #dzieci: jak Wasz sylwek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ps. dodaje film z Tajwanu :)
acidd - W sumie to już 4 mój bezalkoholowy sylwester w dorosłym życiu ( ͡º ͜ʖ͡º)
W k...
  • 62
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@acidd: U mnie rok temu był pierwszy, bombelek miał pół roku i odpłynął pół godziny przed fajerwerkami, już nic nie było w stanie go ruszyć. W tym roku się przygotowaliśmy i daliśmy mu pospać od 18 do 20, więc szalał do 1:00 no i pospał prawie do 10:00 ( ͡º ͜ʖ͡º)
gówniaki nie czekają do północy?


@Shatter: jedne tak, inne nie ;) no i zależy jaki mają lvl bo taki co ma rok a np. drugi, który ma 10 lat to inna bajka

gówniak gówniakowi nierówny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@acidd: o 22 już mi się spać chciało i prawie usnąłem usypiając córkę :D Dzień jak każdy inny, gdyby nie to że idziemy do dziadków to bym skoczył na siłkę zrobić jakiś dobry trening ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@acidd: U nas sushi plus cały Rojst na Netflixie. Chciałam o północy wyjść na balkon żeby pooglądać fajerwerki, ale młody stwierdził o 23:57, że czas na cyca ()

Poszliśmy z niebieskim spać o 1:30 o 4:30 młody pobudka :)
Ale fajnie było, nie żałuję, że drugi rok z rzędu nigdzie nie byliśmy na imprezie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@acidd: wydaje mi się, że ludzie którzy przeżywają, że nie pili na Sylwka czy nigdzie nie poszli i muszą o tym napisac na wykopie są bardziej sfrustrowani, że juz stracili swoją młodość i nawet z dziećmi nie mogą już nigdzie pójść xd kogo to obchodzi, Sylwek jest co roku. To nic specjalnego siedzieć w domu, czy nie pić w tym dniu i nie ma się czym chwalić.
@acidd i elegancko, nie ma co na siłę imprezować. My byliśmy u znajomych z naszym synkiem. Oni maja córkę i synka - wszyscy poniżej 4latek ale zgraja nie spała długo. O 23:20 zebraliśmy się na chatę. Mlody odpadł za 10 dwunasta xD
A potem troche tv i w kimono.