Wpis z mikrobloga

@FilmikizHumorkiem: To było takie słodkie.. Nie lubili się, czuli nienawiść czy wrogość w zasadzie ale ta wyjątkowa miłość do ćpuna ich połączyła i teraz ufają sobie już niewyobrażalnie... Śpiewają teraz razem lateksowe piosenki i żyją szczęśliwie połączeni więzami miłości do narkotykarza... Bo jedynym warunkiem tej miłości jak wynika z tej rozmowy jest to czy aby tam odrobinkę nie chcą ćpunowi zaszkodzić. Ważne żeby dojeżdżać grubego ale jak kochają odpowiednio mocno ćpuna
@Zwanek: Zależy co nazywasz powrotem :D Mi tam tylko zależy na tym, żeby moja telewizja leciała sobie od rana do nocy, a z tego nie rezygnowałem :-P
A jeśli mówisz o wykopie, to fakt, jakiś czas mnie nie było, bo miałem uraz do fałszywych ludzi, którym zaufałem za bardzo :P
A swoją pracę archiwizacyjną wykonuję nadal, ale już bardziej dla siebie. Teraz wszystkie odcinki lecą na mojej telewizji, a wrzucanie ich
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@FilmikizHumorkiem: Jakiś czas temu kminiłem że mógłbyś się dogadać z twórcami okuratnej kononopedii. Filmy wrzucałbys na jakiś bezpieczniejszy hosting(np. mega), a oni w ramach kononopedii zapewniliby ci interfejs pozwalający na katalogowanie filmów i wyszukiwanie ich przez użytników. Sytuacja z zyskiem dla wszystkich stron, a jeśli mega pozwala na monetyzację to tym bardziej.
Ale ze się nie udzielałeś to nie miałem nawet jak podzielić sie tą ideą :x