Wpis z mikrobloga

Trzeba jakiś "myk" zrobić żeby była na Aliexpress darmowa wysyłka na paczkomat czy to jest nieprawdziwa informacja że istnieje coś takiego?

#cebuladeals #aliexpress
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jeszcze cos bede placił do tego niby :D ?


@imdejv1: No tak. Jeśli kupiłeś sobie jakieś waciki, to pewnie nic nie stracisz, ale na np. na elektronikę vacik już będzie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@imdejv1: ja nie wiem, nie odbierałem jeszcze ani nie słyszałem żeby ktoś odbierał, obstawiam że wykorzystają możliwość płacenia w paczkomacie
  • Odpowiedz
@HaPPe: dobra to ja odbiory pierwszy i wam napisze, pewnie bedzie akcja i w ogole mnie zamkna i policza 104015928195 zlotych ;d ( ps: nadal was nie rozumiem )
  • Odpowiedz
@imdejv1: Opcję są dwie: albo opłata bezpośrednio w paczkomacie podczas odbioru albo przyślą rachunek na maila z jakąś opcją szybkiej płatności i dopiero po zaksięgowaniu opłaty wyślą paczkę do odbioru.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@HaPPe: pierwszy raz spotykasz się z tym że ich ludzie gadają swoje, a realia wyglądają inaczej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@imdejv1: Opcję są dwie: albo opłata bezpośrednio w paczkomacie podczas odbioru albo przyślą rachunek na maila z jakąś opcją szybkiej płatności i dopiero po zaksięgowaniu opłaty wyślą paczkę do odbioru.


@vasper: tak będzie pewnie
  • Odpowiedz