Wpis z mikrobloga

@peetee: Mam o wiele więcej, ale nie uważam żeby wiek miał jakiekolwiek znaczenie. Byłem w trzech relacjach, dwóch krótkich i jednej wieloletniej. Jeśli zaufaniem nazywasz nie świadomość/ufność, że druga osoba nie będzie robić takich rzeczy, ale pogodzenie się z tym, że będzie, to współczuje...
Polecam rozstanie i znalezienie kogos normalnego, chociaz po tym screenie wnioskuje ze jestes jeszcze dosc mlody, tez za dzieciaka w wieku 17-18 widywalem sie z takimi pannami, duzo emocji i roznych czesto sprzecznych uczuc, ogolnie fajnie, po jakims czasie jak czlowiek sie starzeje juz ma dosyc i szuka czegos normalnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obecnie dwa lata zwiazku i zadnej afery, gdzie dawniej w tydzien mialem z dwie
Jeśli zaufaniem nazywasz nie świadomość/ufność, że druga osoba nie będzie robić takich rzeczy, ale pogodzenie się z tym, że będzie, to współczuje...


@Burczybroda: ja #!$%@?, to tylko przytulas, nie rozumiesz? xD
ja #!$%@?, to tylko przytulas, nie rozumiesz? xD


@peetee: Otwarty swingers lub otwarty cuck, mógłby ci napisać "to tylko lód/tylko szybkie bzykanko, nie rozumiesz? xD". Różni ludzie mają różny poziom rozwoju moralnego i szacunku do siebie i do wybranki/wybranka. R o z u m i e s z?
Jeśli dla ciebie to "tylko" coś tam, to niech tak będzie, ale nie pisz kategorycznie, że tak jest i powinno być dla wszystkich.
Otwarty swingers lub otwarty cuck, mógłby ci napisać "to tylko lód/tylko szybkie bzykanko, nie rozumiesz? xD". Różni ludzie mają różny poziom rozwoju moralnego i szacunku do siebie i do wybranki/wybranka. R o z u m i e s z?

Jeśli dla ciebie to "tylko" coś tam, to niech tak będzie, ale nie pisz kategorycznie, że tak jest i powinno być dla wszystkich.


@Burczybroda: oczywiście, to wszystko prawda. Natomiast nikt mi nie
Otwarty swingers lub otwarty cuck, mógłby ci napisać "to tylko lód/tylko szybkie bzykanko, nie rozumiesz? xD". Różni ludzie mają różny poziom rozwoju moralnego i szacunku do siebie i do wybranki/wybranka. R o z u m i e s z?

Jeśli dla ciebie to "tylko" coś tam, to niech tak będzie, ale nie pisz kategorycznie, że tak jest i powinno być dla wszystkich.


@Burczybroda: oczywiście, to wszystko prawda. Natomiast nikt mi nie
@Robocovo: hahahaha mówiłem pantofel zabiera dziewczynę na mecz z kolegami, musi cie kontrolować żebyś czasem o jedno piwo za dużo nie wypił. Super związek gdzie dziewczyna robi ci za matkę. I tacy ludzie jak ty się wypowiadają publicznie XD