Wpis z mikrobloga

@tajek: z wiadomości wynika ze to nie znajomy a obcy typo, nie wiadomo na jakiej zasadzie to przytulenie. Bo z zwykłym „hej” na pożegnanie nie ma nic złego, ale mogli w tym stanie trwać godzinę, zostala przyłapana przez znajomych itd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Anoniemamowy: Człowieku do związku trzeba dorosnąć. Jak chce chodzić do klubów to jestem sam a nie #!$%@? z kimś w związku. Jeżeli dziewczyna mówi że ja ograniczasz to niech #!$%@? i niech jest sama. Związek to ma być jedność a nie jakieś #!$%@? wymówki. Jeżeli ktoś uważa że ktoś go ogranicza nie powinien się pakować w związek. Mam nadzieję że jak dostaniesz dowód to to zrozumiesz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Robocovo: ty się dobrze czujesz? XD zdrada to zdrada, nieważne czy faceta czy kobiety i zawsze zasługuje na potępienie i tyle. A motyw wbijania w gorące każdego baitu to standard mirko ¯\_(ツ)_/¯
Człowieku do związku trzeba dorosnąć. Jak chce chodzić do klubów to jestem sam a nie #!$%@? z kimś w związku. Jeżeli dziewczyna mówi że ja ograniczasz to niech #!$%@? i niech jest sama. Związek to ma być jedność a nie jakieś #!$%@? wymówki. Jeżeli ktoś uważa że ktoś go ogranicza nie powinien się pakować w związek. Mam nadzieję że jak dostaniesz dowód to to zrozumiesz.


@Robocovo: I to jest zdrowe podejście,