Wpis z mikrobloga

@cukrowyburakatakuje: dzisiaj też może sobie pozwolić na chwile słabości, aż ją ktoś porządnie obmaca. Z resztą, czego taki szlauf szuka na imprezie? Uwielbia to #!$%@?ńsko do "chwil słabości" czy przytulanie się do obcych chłopów? Czy może dzisiaj ma do siebie żal, że "w zasadzie do niczego nie doszło"? :D W obecnych czasach "clubbingu" oczywiście, że lepiej wybrała, że się sama przyznała, niż ich wspólne mordy by wyladowały na fejsie w nic
@cukrowyburakatakuje: chodzi o to, że są pewne granice. Skoro się przytula do obcych typów to ją zjechać jak psa. Jak zrozumie, okej. Jeśli uważa że to nic takiego i na końcu "aha, dzisiaj znowu idę na imprezę" to kopnąć taką. Z imprezy na imprezę będzie przesuwać granicę, wczoraj tylko przytulanie, dzisiaj tylko całowanie, jutro tylko lodzik a za tydzień tylko rżnięcie w każdy otwór ( ͡° ͜ʖ ͡°
@NickciN: Myślę, że zwykłe przytulenie się do innego chłopaka nie jest jakimś przekroczeniem granicy. Z resztą wypowiedzi się zgadzam, op powinien napisać jej kilka słów prawdy, a nie się od razu obrażać jak dziewczynka.
@bachus: Jak dziewczyna będąc w związku rozmawia z jakimś innych chłopakiem to też trzeba robić od razu z tego powodu aferę
@tygryske: W punkt inaczej się już nie da tego wytłumaczyć wykopkom którzy zawsze chcą
@Penizje nie prowokuje, bo nie łaże po klubach i nie muszę, staram się po prostu zrozumieć o co dziewczynie mogło chodzić :/


Acha, i wzięłam mu do buzi, ale nie połknęłam, więc w zasadzie do niczego nie doszło.

a po co miałaby kłamać?
@cukrowyburakatakuje: nie wołaj już mnie typie, bo pewnie to zarzutka. Jakaś zielonka daje odrazu takiego screena. Ale napisałem to aby faceci się szanowali, jak laska ma jakieś wstępne oznaki że może dawać na lewo i prawo to lepiej ją utemperować albo zostawić.