Wpis z mikrobloga

Kurła Mirki, powiedzcie mi co te różowe mają w głowach?!
Jadę przed chwilą na zlecenie, dość stromy podjazd i oblodzony przeokrutnie. Myślę - kurde przydałoby się od dołu rozpędzić żeby przypadkiem nie stanąć w połowie.
A w połowie góry co? Kurvva różowa stoi w poprzek i się powoli zsuwa. Dzwoni po straż, policje, papieża i Andrzeja D.
Chcąc nie chcąc musiałem się zatrzymać bo stoi ta krowa na środku i faktycznie, ściąga trochę spowrotem w dół pomimo hehe nowych hehe nokianów.
Zaciągnąłem ręczny, wrzuciłem jedynkę na skręconych kołach, odwróciłem się i pojechałem inną drogą.
Kumpel przyjechał pół godziny później i mówił, że baba dalej tak stoi tylko se kamieni napchala pod koła xDDDDDDD

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #heheszki #kierowcy #zima
Pobierz Jezdziec666 - Kurła Mirki, powiedzcie mi co te różowe mają w głowach?! 
Jadę przed ch...
źródło: comment_9i5Lt51r5dWzU2ubPd038oTuGMpWt2ib.jpg
  • 5
@Jezdziec666 Zawsze jak jeżdżę na nartach widzę jedną osobę, która nie umie wyjechać ze śniegu w zimówkach. Jak traci przyczepność to dodaje gazu, zamiast rozbujać auto. Trzeba ich wypychać, chociaż mogliby sami wyjechać. Ludzie nie umieją jeździć w zimie, bo prawdziwa zima trwa maksymalnie 2 tygodnie w roku. Chyba, że mieszkasz poza miastem, to drogowcy ci nie odśnierzą w 3godziny od opadów.