Wpis z mikrobloga

Ostatnio postanowiłem że przerzucę się na Netlfixa i tutaj mam pytanie.

Mam telewizor jednak nie ma możliwości zainstalowania w nim aplikacji by oglądać netflixa, aktualnie podłączam pod niego laptopa ale niezbyt jest to wygodne, a jednak nie chciałbym kupować nowego telewizora bo obecny dotychczas mi wystarczał.

Z tego co wyczytałem to są urządzenia typu plug & play na których mozna uruchomić aplikację lub nawet na odtwarzaczach blu-ray. I tutaj mam pytanie ponieważ takich urządzeń szczególnie odtwarzaczy jest od groma ale nie wiem na których będzie to działać a na których nie także czy ktoś z tutejszych mógłby polecić jakiś konkretny model w przystępnej cenie tak by obsługiwał format FULLHD (4K nie potrzeba) i najlepiej z WiFi choć bez na złącze Ethernet RJ45 też może być.

Najlepsze prosiłbym o konkretne modele a nie promocje w sklepach ponieważ mieszkam w UK i tam chcę coś kupić więc jakieś morele.pl mediamarkt itd odpadają.

#netflix #kino #telewizja #rozrywka #blueray #film #kiciochpyta #pytanie #uk #emigracja
Pobierz
źródło: comment_sETihjTbxjDdEmyXA5liX913KW0dERSX.jpg
  • 19
Każdy android box z ebay i Netflix działa. Mam mibox I chodzi płynniej niż inne chinczyki z ebay (miałem porównanie).
Koszt nie jest wielki.