Wpis z mikrobloga

jak tam rozdawnictwo Tuska? To jest spoko, a pisowskie złe?


@datester: Na obecnym etapie mam to w dupie. Tu już nie chodzi o program wyborczy, a o wybór pomiędzy autorytaryzmem, a demokracją. Ponadto PiS jest wyjątkowo już bezczelny i kradnie w biały dzień, co się da i jak się da. Afer jest tyle, że ciężko je wszystkie spamiętać.
@Jabby: no beka, tylko chyba nie pamiętasz rządów PO+PSL. Tak dobrze rządzili że aż PiS wygrał. No ale wiadomo konfederacja najgorsza, mimo że nigdy nie rządziła.Najlepiej głosować na te same partie i liczyć że coś się zmieni. xD

"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów"

@Harven: fajny troll ziomek ale postaraj się bardziej.
@muchatse: Jako wyborca mam pewną piramidę priorytetów. Na samej górze jest wolność i demokracja. W chwili gdy partia tworzy niekonstytucyjny organ będący policjantem, prokuratorem i sędzią w jednym, a definicja przestępstwa jest tak rozmyta, że można pod nią podciągnąć absolutnie wszystko to wszelkie inne sprawy są nieistotne. Priorytetem staje się odsunięcie PiSu od władzy, a następnie osądzenie za przestępstwa i rozliczenie. Wszystko inne zacznie się liczyć dopiero jak nastąpi powyższe.
jak tam rozdawnictwo Tuska? To jest spoko, a pisowskie złe?


@datester: gwalcenie konstytucji i lamanie wszelkich norm prawnych jest jednak wyzej w mojej drabince priorytetow, zeby o tym myslec. Jak tam rakieta pod bydgoszcza? Jak tam granatnik, ktory niby byl glosnikiem? #!$%@? kogos? Jak tam orlen i przekrec na kilka miliardow pln i sprzedaz czesci rafinerii rosjanom?