Wpis z mikrobloga

@silnikAtrakcyjny: Niestety jest jedynym politykiem, który obiecuje że postara się #!$%@?ć od moich pieniędzy, przy okazji gada też głupoty i obraża innych. Jego kulturalny odpowiednik skończył dość marnie, mimo że go popierałem i cieszyłem się z jego wejścia do polityki, na nazwisko miał Gwiazdowski na imię Robert. Największy szok przeżyłem, jak zapytałem kolegę, który siedział w polityce i się nią interesował, jak powiedziałem- TY X, słyszałeś, Gwiazdowski wchodzi do polityki, a
@silnikAtrakcyjny: Mam zbitę z ludzi wrzucających takie rzeczy, bo oni skupiają się wyłącznie na swoich odczuciach, a nie stronie technicznej najważniejszych kwestii programu JKM jak ustrój podatkowy. Jest mnóstwo ludzi mówiących podobnie do niego, ale nikt o nich nie usłyszy, bo nie są kontrowersyjni. Gwiazdowski jakoś furory nie zrobił swoimi tekstami o podatkach.
Ja mam wieczny szacunek do człowieka za to jaki jest, do bólu logiczny i podejrzewam, że bardzo szczęśliwy bo mówi co uważa za słuszne a nawet panienki kręci, bo historii matrymonialnej można mu pozazdrościć.
Rzeczywistość nie jest logiczna, mamy demokracje. Nie mi oceniać czy większość myśli logicznie. Spotykając się jednak z ludźmi każdego dnia po kilkunastu latach śmiem podejrzewać, że jednak nie.
( ͡° ͜ʖ ͡°)