Wpis z mikrobloga

@WyrobCzekoladopodobny X D to faktycznie, kajam się xddddd w życiu jest wiele stresujących sytuacji gorszych od randki - przed każdą powinien walić małpkę na odwagę?

Idziesz na spotkanie, żeby ktoś poznał Ciebie, czy Twoją odważną wersję po małpce?
  • Odpowiedz
via Android
  • 7
@GrumpyStar
Idziesz na spotkanie, żeby ktoś poznał Ciebie, czy Twoją odważną wersję po małpce?

Idziesz na spotkanie, żeby ktoś poznał Ciebie, czy Twoją odważną wersję po makijażu? W domu w makijażu raczej nie chodzisz.
  • Odpowiedz
@Mathas zawsze możesz umówić się w knajpie/barze, dogadać się na konkretną godzinę np. 19, przyjść trochę wcześniej i w oczekiwaniu wypić sobie brona lub drina. (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@Mathas: Mi się zdażało pić na odwagę przed randkami i sobie to chwalę. Cała małpka to może trochę za dużo bo jak walniesz na raz to może być widać i słychać po tobie, ale seta jest spoko pomysłem jak jesteś nieśmiały. Polecam jagera albo miętówe, to będzie zapach jakbyś umył ząbki xd. Tylko uważaj żeby ci to nie weszło w nawyk, bo picie na odwagę naprawdę jest ryzykownym zachowaniem jeżeli
  • Odpowiedz
@Mathas nie działa, przynajmniej w moim przypadku. Przed kilkoma spotkaniami z tindera waliłem setkę i przez to cały czas starałem się kontrolować i czy nie #!$%@? ode mnie wódą. Poza tym po alkoholu jestem bardziej miły plus zmienia mi się mimika, więc wszystkie te spotkania kończyły się klapą xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Mathas: do samochodu jako kierowca tez po malpce na odwagę wsiadasz? Tfu na ludzi którzy uważają ze małpka na odwagę to nic złego
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@bukem Co to za porównanie zupełnie z dupy? Jazda po alkoholu jest niebezpieczna dla Ciebie i dla innych, co komu po małpce? Pomijając już fakt, że zwyczajnie jazda po alkoholu jest przestępstwem
  • Odpowiedz