Wpis z mikrobloga

@Mathas xD co Ty w ogóle porównujesz? Mężczyźni też dbają o swój wygląd na swój sposób.

@czokobons usprawiedliwianie wypicia alkoholu na odwagę w jakiejkolwiek sytuacji jest żenujące i wcale nie jest zabawne. Jeśli ktoś ma fobie społeczną/ niską pewność siebie/ problemy z nawiązywaniem kontaktu itd - zapraszam na terapię. Szukaniu ratunku w alkoholu jest złudnym kołem ratunkowym.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@GrumpyStar Jaka jest różnica między polepszeniem swojej odwagi i gadki wypiciem małpki a polepszeniem swojego wyglądu używając do tego tony szpachli?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Mathas: Bo to jest to społeczne przyzwolenie zobacz jak tu niektórzy piszą ze małpka spoko to nic złego na odwagę. To działa na takiej samej zasadzie. Od tego sie zaczyna i potwierdzi to każdy który walczył z alkoholem lub był świadkiem. I nie uważam by to bylo porównanie z dupy ale tak działa psychologia tłumu. Kto chce bedzie lykal malpeczke przed każdym spotkaniem z dziewczyna, rozmowa o prace czy spotkaniem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@GrumpyStar: gościu porównuje makijaż u kobiet do walenia wódy przed randka hahaha i jeszcze sie pyta jaka to różnica xd nie wierze ze tacy ludzie istnieją
  • Odpowiedz
@GrumpyStar bardzo dobrze porównał, wypija małpke na odwagę i dla pewności siebie, laski malują się z tego samego powodu, i makijaż na twarzy gdzie możesz zrobić się na nie wiadomo jaką księżniczke to zdecydowanie coś więcej od samego wypermufowania się czy zrobieniu włosów na żel XD nawet nie ma co porównywać

@Mathas pij normalnie i będzie ok tylko bez przesady, zejdzie stres i będziesz pewnie chętniejszy do rozmowy bo pewnie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@bukem Ja nie widzę różnicy, i jedno i drugie jest w pewnym sensie oszustwem. A od wieków ludzie spożywali alkohol żeby podbudować sobie odwagę
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@bukem Na kluby też idziesz na trzeźwo żeby podpierać ściany? No chyba, że nie chodzisz w ogóle to wtedy zagadka rozwiązana
  • Odpowiedz
z byłą przez pierwsze 4 randki zawsze byłem po 2 piwach i się nie zorientowała :p


@Pentylion: A może ona też była pod wpływem i dla tego nie wyczuła u ciebie?
Trzeźwa osoba od razu wyczuje woń alkoholu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mathas: No wlasnie to jest subtelna różnica miedzy wyjściem do klubu ze znajomymi a pierwszym spotkaniem z dziewczyna której ty nie potrafisz odróżnić. Nawet na imprezach nie zawsze trzeba wypić by dobrze sie bawić. Ale ty tego nie zrozumiesz bo ty musisz sobie malpke na odwagę strzelić żeby w ogóle wyjść do ludzi.
  • Odpowiedz
@bukem: OP jest dorosłym człowiekiem, więc ostatecznie to on podejmie decyzję. Jest tylko jedno "ale..." ( ͡° ͜ʖ ͡°) Otóż stosowanie substancji/oddawanie się jakiejś czynności w celu "zaleczenia" stresu, złego humoru, lęku, generalnie - nieprzyjemnych odczuć to nawet nie prosta ścieżka do uzależnienia, to droga szybkiego ruchu. Oczywiście nie jest tak, że OP po wypiciu tej małpki automatycznie skończy jako menel pod płotem i ma to
  • Odpowiedz
@Mathas: moja siostra jeszcze za czasów, gdy była panną to mówiła, że właśnie przychodził do niej taki chłopaszek jak się później okazało, za każdym razem dziabnięty bo w końcu wyczuła od niego alkohol, raz, drugi, trzeci. Tłumaczył się tym, że to perfumy takie na alkoholu (xD) to było dawno, lata '90 więc może takie były ale później się przyznał, że to na odwagę więc go kopnęła w dupę bo się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SP_Alfa_Kilo: dokładnie to mam na myśli dlatego uważam że trzeba piętnować i tepic takie myślenie jak ma op ale tak jak napisałeś każdy jest dorosłym człowiekiem i decyduje za siebie i swoje zachowanie logiczne ze nie bede go nianczyl i przekonywał bo uważam ze juz mozna dzwonić po smiaciarke
  • Odpowiedz