Wpis z mikrobloga

Znasz historię tego miasta?


@kywmn: historia jest taka, że bogactwo Hong Kongu jest wypadkową wielu czynników - w tym przede wszystkim położenia geograficznego i roli jaką HK odegrał w historii. Ale dalej sobie wycierajcie mordę, że to wolność gospodarcza jest lekarstwem na wszystko ( ͡º ͜ʖ͡º)

Botswana też jest jakoś wyżej od Polski, ale jakoś przedsiębiorcy masowo tam nie uciekają.
nie wydaje mi sie ze w HK mozna sprzedawac figurki kubusia puchatka, wiec cos naciagane te #1

@peszmerd: mozna. Mozna tez postowac posty z kubusiem puchatkiem, znalezc stroj kubusia puchatka oraz sa memy z nim zwiazane. Nie pisze tylko o HK ale rowniez o Chinach kontynentalnych. To jest mit, ze jest on zbanowany w chinskim internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale co ty mi imputujesz?


@kywmn: przepraszam, pomyliłem Pana z kimś innym. Po prostu HK to jeden z ulubionych przykładów wolności gospodarczej wśród kuców ()
@Kempes: zawsze fascynowało mnie to pałowanie do tego typu rankingów z chwytliwymi nazwami - ranking wolności gospodarczej, ranking szczęśliwości. Jak spojrzysz jak to jest liczone to szybko zdajesz sobie sprawę że mało ma to wspólnego z samym tytułem.