Wpis z mikrobloga

@ortaliontrenera nie chcę straszyć ale dziecko dwukrotnie cięższe też trzeba nosić, a to do łóżka, a to do kąpania, do samochodu itp.

Jeśli chodzi o samo zasypianie to może bieguny do łóżeczka dadzą radę? Przy jednym ten patent działał zamiast noszenia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ortaliontrenera: jeszcze z 6 miesięcy i 3kg i zacznie chodzić a za kolejny rok i kolejne 3kg już samo będzie biegać i chodzić po schodach bo chyba że się przestraszy to wtedy szybko na rączki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ortaliontrenera: kurcze jesteś drugą osobą ostatnio narzekającą na nadgarstki przy noszeniu dziecka na którą natrafiłem. Nie wiem czy my jakoś inaczej dziecko nosimy bo nas bolały (sztywniały) przedramiona od noszenia ale na pewno nie nadgarstki ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@ortaliontrenera Znam ten ból, nie dość że nadgarstki i przedramiona to potem jeszcze plecy dochodzą. Myślę że warto się udać do fizjoterapeuty który raz że trochę pomoże terapią manualną a dwa pokaże jak ćwiczyć w domu żeby mniej bolało. Stabilizator myślę że nie zaszkodzi, raczej nie kosztuje wiele a może akurat będzie trochę lepiej. A rozwiązaniem problemu może być chustowanie, nie tylko nadgarstki ale i plecy Wam podziękują za to.
  • Odpowiedz