Wpis z mikrobloga

Przez ostatnie dwa-trzy tygodnie grało mi się tragicznie. Gra kompletnie nie sprawiała mi przyjemności, skład zmieniałem co trzy dni, straciłem na tych zmianach z pół miliona. W końcu w-------y postanowiłem przed tą ligą weekendową zmienić taktykę. Z 4231 lub 41212 drastyczna zmiana na 532 in game. Póki co bilans 14-4. W końcu gra się przyjemnie, w końcu zaczynam czuć grę w obronie i ataku, w końcu też zacząłem wykorzystywać Neymara i Mbappe jak należy. Linia pomocy hula od pola karnego do pola karnego. Polecam wypróbować utrapionym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#fut
DrNo1991 - Przez ostatnie dwa-trzy tygodnie grało mi się tragicznie. Gra kompletnie n...

źródło: comment_OZJnIf9Nw3fHXdCN9TLrCRFJvhLUEc4m.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZglaszamToDoProkuratury: przecież napisałem, że in game gram 532. Chyba oczywiste, że wtedy zmieniam. Neymar gra z Mbappe na ataku. Dembele jako wahadłowy, w drugiej połowie wchodzi Acuna/Tagliafico za niego. Dembele poświęciłem jako zawodnika zadaniowego ( ͡° ͜ʖ ͡°) wcześniej grywałem nim na ŚPO. Taki sobie. Póki co siedzi w tym składzie dopóki nie wymyślę czegoś na prawą stronę.
  • Odpowiedz
@LuterKebab: Jasne, tylko grając trójką obrońców musisz na centralnej pozycji umieścić piłkarza najwolniejszego bądź najmniej zwinnego, dlatego u mnie jako półprawy gra Trippier, półlewy Carlos, a Pique na środku
  • Odpowiedz