Wpis z mikrobloga

Klaudiusz ah ten "projekt Klaudiusz". Działo się dużo równo rok temu bo wtedy właśnie była niezła afera którą wielu czytało zajadając świątecznego makowca i śledzika z cebulką.

Najlepsze jak w komentarzach jakiś betasamiec pisał: "czemu on wciąż z nim pisze?xd". Zapewne wychowany na komediach romatycznych i gówno poradach w domu rodzinnym gdzie rodzice kazali mu być miłym by coś poderwać xD W rzeczywistości jedyne co poderwał to sztanga na siłowni, o ile w ogóle nawet na to miał siłę.

Wniosek jest prosty: nie liczy się,CO kto mówi, tylko KTO to mówi :)) Dziewczyny mówią że "liczy się przede wszystkim wnętrze, wnętrze i jeszcze raz wnętrze" (tak, wnętrze "rowa Kaludiusza" i jego zaganiacz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Znaleziony na youtube i chyba najlepiej podsumowujący opis który trafia w 10/10:
Każdy z nas, mężczyzn, wie że:

1. W szkole (od podstawówki do studiów) uczucia dziewczyn budzili chuligani, łobuzy, klasowe błazny, wysocy i przystojni.

Niscy, brzydcy i nieśmiali mieli przerąbane. W najlepszym przypadku zero zainteresowania dziewczyn, a często docinki, złośliwości i przykrości, które odbijają się traumatyczną czkawką całe życia aż do śmierci.

2. Gdy dorośliśmy, widzimy mniej więcej ten sam obrazek - przystojni, wysocy, niebezpieczni mężczyźni mają najpiękniejsze "łanie", a nam zostawiają resztki.

Czasem gdy łania zostanie zapłodniona a "badboy" ucieknie do innej kobiety, przypadnie nam rola odchowania cudzego dziecka i zapewnienia utrzymania "innej niż wszystkie" podstarzałej już łani... no chyba że badboy zadzwoni, wtedy ta rzuci wszystko i pójdzie w tango. Jedne będą to ukrywać, inne nie.

3. Świat biznesu, polityki, dużych pieniędzy i władzy - najpiękniejsze kobiety zawsze i wszędzie. Przypadek?

Wnioski są oczywiste - a jednak nadal większość mężczyzn wierzy w bajki o tym, jakoby to nie majątek, wzrost, uroda (i symetria twarzy) mężczyzny decydowały o tym czy kobieta się #!$%@?, a jego wnętrze i serduszko.

Takie projekty jak "Klaudiusz", jasno nam pokazują, jaka jest prawdziwa natura nie tylko kobiet, ale i życia w ogóle - jest to bezwzględna, egoistyczna i drapieżna natura. Niestety, wielu mężczyzn zaprzecza faktom twierdząc, że tylko złe dziewczyny lecą na urodę mężczyzn, albo że portal na którym przeprowadzany był ten eksperyment służył tylko seksowi...

...no cóż, ja też przeprowadziłem takie eksperymenty, tylko znacznie rozleglejsze i szersze, także w miejscach gdzie są pobożne, wierne mężatki i tzw. dobre dziewczyny. Efekty były identyczne.

Skąd więc taki wrzask i oburzenie?

1. Testy DNA - wiele kobiet ma dzieci z przystojniakami, a miły mąż służy do utrzymywania rodziny. Jeśli wiesz że Panie lubią szybkie numerki z przystojniakami, zrobisz testy - jeśli tego nie wiesz, nie sprawdzisz, by po latach usłyszeć kultowe "spier... nie jesteś moim ojcem"

Później alkohol, łzy, sznur i gałąź albo rura w piwnicy. Jeśli nie, utrzymujesz z własnych pieniędzy cudze dziecko i kobietę która Cię oszukała. Na swoje własne dzieci nie będzie Cię już stać...

2. Kobiety lubią łatkę czystych i niewinnych duchowo dziewic, aniołów które nie mają nic wspólnego z egoizmem i brutalną walką o pieniądze i władzę.

Jeśli wiesz że kobiety dbają przede wszystkim o swoje własne interesy, zabezpieczasz swoje dobra - intercyza, umowy, doczytywanie jak wygląda prawo w Polsce, nie oddawanie majątku bo żona płacze że jej nie ufasz itd.

Jeśli nie wiesz... płaczesz na sali sądowej, a potem dorabiasz się od nowa. Czasem nie wytrzymujesz i popełniasz samobójstwo z rozpaczy. Zdarza się coraz częściej...
*********
opis pochodzi z https://www.youtube.com/watch?v=zQixlTteQdo

#klaudiusz #tinder #redpill #blackpill #mgtow #zwiazki
źródło: comment_oTh20Y3YgoEzcHwuyQ0hz0iI7AjaMCNL.jpg
  • 63
@programista1992: Ehh aż mi się nie chcę prowadzić tej durnej dyskusji, bo co nie powiem to i tak będzie na Twoje, bo Ty wiesz najlepiej i znasz kobiety bardzo dobrze.

Na pewno znajdzie sie takich wiecej niz fanek niskich, grubych i biednych zakolaków.


@programista1992 jasne, że tak będzie. Tylko właśnie jak do mnie pisał, koleś niski gruby, nie wiem jakiego stanu majątkowego i co prawda bez zakoli to wyzwał moją współlokatorke,
ie lubię jak ktoś wyzywa inną osobę jak sam nie jest jakimś misterem świata


@Cortana: A trzeba być misterem by stwierdzic ze brzydka i gruba kobieta jest brzydka i gruba? ( ͡º ͜ʖ͡º)

taką można znaleźć bez problemu, ale dalej szukaj lasek w klubach lub na tinderze

Nie szukam na tinderze. To jest internetowy burdel a nie sensowna apka do randkowania.
@Eugeniusz_Zua: Serio? Dziewczyna została miss w różnych kategoriach i była w topce na miss Polski. Jej facet jak go zobaczyłam to był dla mnie z jakieś 4/10 inne osoby myślały podobnie. A kasy jakoś dużo nie miał z tego co wiem
A trzeba być misterem by stwierdzic ze brzydka i gruba kobieta jest brzydka i gruba? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@programista1992: Ale on sam taki był, więc po co mi to pisał?

Nie szukam na tinderze. To jest internetowy burdel a nie sensowna apka do randkowania.


@programista1992 I dobrze bo mówię Ci, że są takie normalne kobiety tylko trzeba odpowiednio szukać.
I dobrze bo mówię Ci, że są takie normalne kobiety tylko trzeba odpowiednio szukać.


Ale zdajesz sobie sprawę, że kobieta przecietna tez pragnie przystojniaka? (Nie mowie tego z żalem czy pretensjami, bo KAZDY pragnie atrakcyjnego partnera). Jak myslisz? Czy taka szara myszka 5/10 bedzie chciala szarego szczurka 5/10? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Cortana:
Pzeciętnymi czyli 8/10? No to raczej nie przeciętniacy. Możliwe że dobrze zarabiają wiec owszem są laski co lecą na kase tego faceta bo juz sie wyszalały z przystojniakami bez kasy.


@pijekubusplay: Czytaj up bo nie chce mi się znowu tego pisać xd Ale no to są raczej wyjątki, a nie że każda taka jest

No właśnie. A brzydcy faceci to słabe geny i tyle. Mogą być tylko oparciem finansowym i robić
Ale zdajesz sobie sprawę, że kobieta przecietna tez pragnie przystojniaka? (Nie mowie tego z żalem czy pretensjami, bo KAZDY pragnie atrakcyjnego partnera). Jak myslisz? Czy taka szara myszka 5/10 bedzie chciala szarego szczurka 5/10? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@programista1992 No jasne, że zdaje sobie z tego sprawę. Przeciętny mężczyzna też chcę pięknej kobiety. W tym nie ma nic dziwnego i tego nie zmienimy.
Hmm wiesz... Jeden rabin powie
No jasne, że zdaje sobie z tego sprawę. Przeciętny mężczyzna też chcę pięknej kobiety.


@Cortana: Czy ty rozumiesz że
a) każdy damski pasztet znajduje chętnych (zupełnie inaczej niż u facetów gdzie nawet przeciętniak jest olewany)
b) wszystkie psycholożki i inne idiotki #!$%@?ą że faceci coś źle robią bla bla bla, albo tak jak ty, że trzeba być zadbanym. Nic nie robią źle. Po prostu nie są wybitnymi chadami. Wtedy wolno by
@pijekubusplay:

W szkole (od podstawówki do studiów) uczucia dziewczyn budzili chuligani, łobuzy, klasowe błazny, wysocy i przystojni.


No właśnie, dlatego mnie zawsze śmieszy, jak czytam niektóre posty na tagu #przegryw, że kobiety ich okłamywały. W sensie co, oczu w szkole nie mieli, by zweryfikować "mądrości" mamusi i (ewentualnie) babci. Przecież szkoła dobitnie pokazywałą, którzy chłopcy mają predyspozycje do byciu w związku, a którzy do samotnego walenia konia.