Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 398
#afera

Czy tylko ja gdy parę dni temu przeczytałem o tym że panienka nagrywa p---o a mężowi się to podoba, pomyślałem że spoko i przewinąłem dalej? Czy tylko ja mam w------e na to że ktoś ich zgłosił tu i tam?

Chcącemu nie dzieje się krzywda.
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@selawi: Co nie zmienia faktu ze sami upubliczniaja to co robia w sypialni. A ten pis to chyba objaw opozycyjnego zapalenia mozgowego bo podejrzewam ze oni z pisem maja tyle wspolnego co pis z wolnym rynkiem. XD
  • Odpowiedz
@selawi: temat tabu, no taki sredni. Bardziej mnie zadziwia ilosc obroncow tego typu praktyk. No chyba ze mamy tutaj na wykopie jakas nadreprezentacje fanow cuckloadu. Inna sprawa ze komus chce sie zglaszac takie rzeczy to chyba musi byc mega znudzony zeby marnowac czas na takie rzeczy oraz skad oni dowiaduja sie o takich parach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Satan696: po pracy obiadek z dziewczyną/żoną, jakiś wspólny film/ spacer z psem/ pograć na konsoli / piwko strzelić z kumplami albo coś.... Nie - zgłaszać jakichś randomowych ludzi z internetu bo maść na ból d--y się skończyła XD Ja mam dużo zakurzonych gierek na steamie i mie mam czasu żeby je przejść, a wy takimi k---a głupotami się zajmujecie, że aż mi wstyd za was XD
  • Odpowiedz
@WMPP Nie masz w------e bo robisz o tym wpis
Jak byś miał w------e to byś to zignorował tak jak ja*
*Chociaż w sumie odpisałem na post więc też nie mam w------e
  • Odpowiedz
@panKrzysztofKrawczyk: jakimi wami? Najwyzej sobie czytam wypok i smieje sie z obroncow cuckloadu i dziwie sie ludzia ktorzy wysylaja jakies donosy bo sa lepsze sposoby na spedzanie dnia. Wstyd to mi za ludzi ktorzy biora to bardziej powaznie niz powinni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Bardziej mnie zadziwia ilosc obroncow tego typu praktyk. No chyba ze mamy tutaj na wykopie jakas nadreprezentacje fanow cuckloadu.


@Satan696: f----z jak f----z. Istnieją mniej lub bardziej dziwaczne, tutaj padło na bardziej, ale nikogo nie powinno to interesować tak długo, jak dane osoby nikogo nie krzywdzą. Mnie dziwi hejt na to wszystko, bo równie dobrze można kręcić aferę o b--m czy dominy, gdzie mężczyzn kręci bycie uległym i "złe" traktowanie.
  • Odpowiedz