Wpis z mikrobloga

@Satan696: po pracy obiadek z dziewczyną/żoną, jakiś wspólny film/ spacer z psem/ pograć na konsoli / piwko strzelić z kumplami albo coś.... Nie - zgłaszać jakichś randomowych ludzi z internetu bo maść na ból dupy się skończyła XD Ja mam dużo zakurzonych gierek na steamie i mie mam czasu żeby je przejść, a wy takimi #!$%@? głupotami się zajmujecie, że aż mi wstyd za was XD
@panKrzysztofKrawczyk: jakimi wami? Najwyzej sobie czytam wypok i smieje sie z obroncow cuckloadu i dziwie sie ludzia ktorzy wysylaja jakies donosy bo sa lepsze sposoby na spedzanie dnia. Wstyd to mi za ludzi ktorzy biora to bardziej powaznie niz powinni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bardziej mnie zadziwia ilosc obroncow tego typu praktyk. No chyba ze mamy tutaj na wykopie jakas nadreprezentacje fanow cuckloadu.


@Satan696: fetysz jak fetysz. Istnieją mniej lub bardziej dziwaczne, tutaj padło na bardziej, ale nikogo nie powinno to interesować tak długo, jak dane osoby nikogo nie krzywdzą. Mnie dziwi hejt na to wszystko, bo równie dobrze można kręcić aferę o bdsm czy dominy, gdzie mężczyzn kręci bycie uległym i "złe" traktowanie. Można