Wpis z mikrobloga

@rozowymops

#!$%@? mnie zasłanianie się dobrem tych dzieci XDDD...


Miód na moje serce, że w końcu parę osób przejechało walcem to wpierd..anie się ludziom do sypialni.

@max1983

nie wziać pod uwage że ktoś może sie o tym dowiedzieć.


Dowiedzieć się i co? Ej Wy! Nie uprawiacie seksu jak my wszyscy tutaj, w niedzielę po kościele! Co za dogmatyzm je.any XDDD
Dużo osób gada, ze chodzi o psychikę dzieci, a sami udostepnialiscie tutaj twarz tej matki i twarze tych dzieci, wiec sami geniusze zrobiliście coś czego tutaj zaciekle bronicie. Jestem pewna, w przeciwnym wypadku w życiu bym nie usłyszała o tej babie, a tym bardziej o tych dzieciach. To samo było z dziewczynami bez tabu jak zaczęliście pisać do czyichś babć, ze ktoś uprawia seks. Zajmijcie się swoimi dupami, bo pod przykrywka „wielkiej
@DostawcaKaloszy: Wykopowe stulejki chcą być wyznacznikiem moralnym dla innych. Nienawiść do kobiet (spowodowana ich upośledzeniem społecznym lub złymi wspomnieniami) przybrała nową formę i niczym arabscy fanatycy będą teraz ganiać swingersów, bo przecież tak nie można! Znaleźli parkę, która w necie na specjalnych stronach dzieli się swoimi przeżyciami, a wykopowe przegrywy wyciągają to publicznie, myśląc że robią w porządku xDD. Ogólnie to ich #!$%@? zatoczyło swoje gówniane koło.
ta afera to jedeno wielkie XD. Dorośli ludzie jak widać w Polsce nie mogą być swingersami, nie mogą mieć fetyszy, nie mogą uprawiać seksu grupowego i tego nagrywać bo zaraz jakiś piwniczak cię wystalkuje.

Mentalność PRL-u.

@Kur_Piejak: Mentalność PRLu to macie wy - znieczulicę. Nic was nie obchodzi, co robią inni w społeczeństwie, najlepiej żeby nikt do nikogo się nie odzywał, nikt nikomu nie pomagał, nikim innym się nie interesował, nie
@ibilon

Mentalność PRLu to macie wy - znieczulicę. Nic was nie obchodzi, co robią inni w społeczeństwie, najlepiej żeby nikt do nikogo się nie odzywał, nikt nikomu nie pomagał, nikim innym się nie interesował, nie twoja sprawa, pilnuj swojego nosa. Atomizacja społeczeństwa i apatia na rękę totalitarnej władzy.


Kolego, ale te reakcje to chyba nie w tej materii, nie stosuj sofizmatów.
@POTEZNA_HAUBICA
Lepiej nie opuszczaj portalu wykop.pl bo się dowiesz, że sporo ludzi lubi uprawiać sex inaczej niż przy zgaszonym świetle, pod kołdrą.
Jak by chcieli sobie zniszczyć życie w taki sposób to dali by linki do tych produkcji na swoim fb, insta czy kij wiedzie tam jeszcze. I wrzucali by tam też zdjęcia dzieci. A oni tego nie chcieli. Chcieli porostu spełnić swoją fantazje erotyczna.
@somskia to część zabawy, na kara na bank sa ludzie którzy zadbają o to żeby dzieciaki za x lat jak dorosną dowiedziały się jakie preferencje seksualne miał ich tato i mama których nieraz całowali xD ja przecież nie bronię cucka