Wpis z mikrobloga

@db95: #!$%@? pocztę. 12 dni potrzebowali żeby z terminala przeładunkowego paczka zmieniła status na wysłana z Polski. Na razie mija łącznie 15 dni... A przesyłka Ems. Ponad 300zl za 4kg.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@niechswiatplonie: paczkomaty przed świętami to jeszcze większe dno. Przesyłka wysłana 9.12, odebrana 23.12 i to jeszcze 3 razy trzeba było jechać na sortownie i zrobić łącznie ponad 100 km. HA TFU
  • Odpowiedz
@Ksieciunio-: Skoro w PP jeden numer miałeś nieaktywny to znaczy, że paczka prawdopodobnie nie została w ogóle nadana. Skąd wiesz, że zawinił przewoźnik - a nie nadawca, który nadał numer a paczki fizycznie nie dał do wysłania?
  • Odpowiedz
@TymRazemNieBedeBordo: ogolnie biuro u mnie próbowało cos z tym zrobić, ale nic nie da się poradzić. Wszystkie firmy w tym rejonie przemysłowym mają ten problem. A co ciekawe, po listy do odebrania przychodzą(2 razy w tygodniu) xD bo dopłacamy bodajże 20-30 gr za sztukę odbioru od nas, by dziewczyny z biura nie musiały stać w kolejce. Ale do nas nic nie trafia ¯\_(ツ)_/¯

Dlatego jak ktoś potrzebuje szybką obsługę to
  • Odpowiedz
@Ksieciunio-: Czyli możliwe jest, że nadawca dał ciała i np. z jego winy przesyłka nie została wysłana i leżała na magazynie? Łatwiej jest wtedy zaproponować wysłanie "nowej" niż w sytuacji kiedy oddałby do nadania paczkę zapłacił za usługę i paczki by nie było, a sam numer nadania był nieaktywny (czyli nie ma numeru, nie ma reklamacji)?
  • Odpowiedz
@db95: Oo pan Kowalczyk, miałem okazję poznać jego córkę z Targówka/Bródna - chodziła z moim dobrym kumplem z liceum, z którym nadal trzymam kontakt. Typiara rzeczywiście urodziła się w Sevilli i tam bardzo chętnie rok w rok jeździ na krócej, ale od jakiegoś czasu na dłużej. Jak bardzo nie byłem zaskoczony, gdy z 1-2 lata temu dowiedziałem się, że zdradziła swojego chłopaka tam z jakimś lokalnym ujgurem no bo espana,
  • Odpowiedz
@db95 a co on #!$%@? głupi żeby poczta polską wysyłać coś w święta i to jeszcze za granicę xD? Kurier by to za 60 PLN dostarczył na następny dzień. No cóż, mądry Polak po szkodzie.


@MirkobIog: Za paczke do Niemiec DPD zaplacilem 36zl (wyslana w czw, dotarla w sob), Poczta Polska chciala 66zl XD

A ten stary alkus moze niech lekko w koncu przyhamuje ze swoim tonem bo to
  • Odpowiedz