Wpis z mikrobloga

@Scaab: powinni już dawno podnieść stopy. Ale wszyscy naganiacze i flipperzy na rynku nieruchomości straciliby źródło zarobku, bo pękłaby bańka...
  • Odpowiedz
@Scaab: lepiej niż Ty mieszkając z mamą i wstawiając te troll posty co jakiś czas. Każdy kto brał kredyt hipoteczny zdawał sobie sprawę z tego że rata może wzrosnąć, serio w banku to Ci bardzo ładnie tłumacza. Mi nawet na moją prośbę wyliczyli ratę według stop bodajże z 2003 czy 2005 roku kiedy były bardzo wysokie. No i cóż wyobraź sobie że te 400zl więcej nie zabije mi budżetu domowego.
  • Odpowiedz
@kfffasny: o tym mowie, u mnie w banku facet pokazywał mi wykres stóp procentowych w Polsce od 2000 roku i poprosiłem go żeby policzył mi ratę w razie osiągnięcia najwyższego poziomu z wykresu (chyba rok 2003 ale mogę się mylić) i z około 1300 robiło się jakieś 1750zl. Po pierwsze to nie stanie się z roku na rok a bardziej taki wzrost będzie trwał jeśli wystąpi około 10lat. Po drugie
  • Odpowiedz
@Scaab: Spoko niech podnoszą.Ja biorąc kredyt miałem Rigcz .Rata 1100 przy tylko moich zarobkach 4500 PLN plus różowa 2,5tys i w przeciwieństwie do ciebie wiem o ile mogą wzrosnąć stopy i na jakiej zasadzie to działa.Jakos przeboleje te 50-100pln więcej.Gorzej z ludźmi którzy biorą kredyty na maks swoich możliwości.
  • Odpowiedz
Po pierwsze to nie stanie się z roku na rok a bardziej taki wzrost będzie trwał jeśli wystąpi około 10lat.


@Andi128: Gdyby można było to tak łatwo przewidywać, to nikt nigdy by się na kredycie nie wyłożył. Just saying.
  • Odpowiedz