Wpis z mikrobloga

Przypominam, że Sapkowski pracuje nad kolejną książką Wiedźmina (i nie chodzi o "Sezon burz"):

"When I put the potatoes into the water and on my stove I can tell you that in 20 minutes the potatoes will be ready but as far as book is concerned no one can tell".

~Andrzej Sapkowski

#ksiazki #fantastyka #wiedzmin #cytatywielkichludzi #sapkowski #heheszki #seriale

Anyway, AS dając wolną rękę Netlfixowi tylko zdewaluował swoje dzieło i jego nowej książki na pewno nie kupię. Takiego gwałtu na serii chyba mało kto się spodziewał. Skoro jemu nie zależy na sadze to mi tym bardziej.
Bethesdasucks - Przypominam, że Sapkowski pracuje nad kolejną książką Wiedźmina (i ni...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bethesda_sucks: teraz to moze ma jak lodu, ale pare lat temu jeszcze mieszkal w blokowisku - to co zarobil na ksiazkach w sporej czesci zabrala mu pierwsza zona.
  • Odpowiedz
Tylko po jaka cholere tworzyc o tym serie wpisow,


@PurpleHaze: Odpowiadam: bo pisanie i dyskutowanie na temat serialu sprawia mi dużo większą przyjemność niż jego oglądanie. Ot taka moja rozrywka. Dlaczego piszesz na wykopie i tracisz czas przelewając swoje żale o tym, że ktoś narzeka na serię? Nie szkoda ci czasu? Jesteś masochistą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Autor ma pelne prawo do swojego dziala


@PurpleHaze
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks:

Anyway, AS dając wolną rękę Netlfixowi tylko zdewaluował swoje dzieło i jego nowej książki na pewno nie kupię.


Mów co chcesz i oszukuj się, ale netflixowy witcher jest bliższy źródłowego materiału niż nasza leciwa produkcja z samurajskimi mieczami xD (i nie casting murzyna tego nie zmienia).
  • Odpowiedz
Raczej nie zmieniło skoro i tak wyciągał kasę od CD Projekt RED (a ma jej jak lodu) i ciągle mu mało. A dwa dni temu czy jakoś tak podpisał nawet z nimi nową umowę, także ten...


@Bethesda_sucks: nie lubię jednej rzeczy - zaglądania do kieszeni ludziom, którzy na swój majątek zapracowali swoimi rękami. nic Ci do tego ile Sapkowski ma pieniędzy. zamiast zazdrościć może spróbuj napisać dziś jakieś opowiadanie a
  • Odpowiedz
@onuceSzatana: Gdzie tu masz brak szacunku? :D

@Bethesda_sucks: nie lubię jednej rzeczy - zaglądania do kieszeni ludziom, którzy na swój majątek zapracowali swoimi rękami. nic Ci do tego ile Sapkowski ma pieniędzy. zamiast zazdrościć


@secret_passenger: Skąd pomysł, że mu zazdroszczę? Nie zazdroszczę, mi wiele do szczęścia nie trzeba. Jast napisał, że po chorobie (a później śmierci) syna zmieniły mu się priorytety na co ja zgodnie z
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: no i co w związku z tym że dopominał się o kasę? to sprawa między NIM a CDPR. nie ma w tej historii miejsca dla Ciebie. w dodatku ani Ty ani ja nie mamy wiedzy jaka ta umowa była.
zatem: dlaczego się wypowiadasz na temat, na który masz nikłe pojęcie?

i po co ogólnie zaglądasz AS-owi do kieszeni? co Cię interesuje ile on ma pieniędzy? tu odnoszę się do tego Twojego komentarza:

[...] tak wyciągał kasę od CD Projekt RED (a ma jej jak lodu) i ciągle mu
  • Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego panuje takie przekonanie, że autor książki musi się przejmować tym, co się później z nią dzieje.


@forest23: Hmm. Raczej powinien. Dobra ekranizacja - więcej osób kupi jego książki. Kiepska ekranizacja - nawet zniechęcenie potencjalnych czytelników, inne potencjalne projekty z uniwersum lądują do szuflad.
  • Odpowiedz