Wpis z mikrobloga

Beke mam, przeciez vieira 86 zjada tego sissoko na śniadanie, a wiecie co jest lepsze? ja sobie moge tego vieire sprzedac kiedy chce, a sissoko u was bedzie gnic do konca gierki XD juz kij z tym, ale za miesiac wyjdzie 5 lepszych kart od niego XDDD zwykly sissoko kosztuje 3k, ale co tam, lepiej dac 100x tyle i jeszcze sie cieszyc ze EA wypuscilo taka karte XD jakby od tego zalezalo czy ktos wbije elite czy nie XD pozdro z fartem #fut
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dulux23: ziom, pamietam jak pol tagu sie spuszczalo nad guardiola a teraz wiekszosc mowi ze to placek XD Porownam ci zwyklego sissoko z jego lepsza wersja i powiem ci ze nie ma znaczacej roznicy

  • Odpowiedz
@kemawir123: Ja mam w #!$%@? coinsów i sobie zrobię z sentymentu do jego karty nif w tym roku i urodzinowej z poprzednich fif. Duża sylwetka itp. Może #!$%@? grać, ale se zrobię, kto bogatemu zabroni. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Vieira może go nawet zjadać przed śniadaniem, jak kogoś stać to niech sobie robi, niech gnije w tych składach i zespołach, niech mu się spuszczą na czarną
  • Odpowiedz
@kemawir123: ja go tak kruwa uwielbiam ze sprzedalem varana i gram lengletem zeby tylko go miec i moze nawet grac slabiej niz jego zwykla karta :D jest ze mna od poczatku gierki i bedzie do konca, sissoko > vieira, change my mind
  • Odpowiedz
@kemawir123 +89 igs to nie tak mało, poza tym każdy ma jakieś niewymienne karty w klubie które obniżają jego wartość. Mnie osobiście wyniósł jakieś 150k i szczerze mówiąc da się odczuć różnicę w stosunku do zwykłej karty
  • Odpowiedz
Za nic w świecie nie zamieniłbym Vieiry 86 na tego sissoko. Nie ma sensu go robić, 300k na niewymienną kartę, która tylko zablokuje miejsce dla jakiegoś kozaka. Lepiej już jego nifem grać
  • Odpowiedz
@dulux23: to masz kartę, która była do zrobienia za 80k w momencie wyjścia SBC - flashback Paulinho. Ma lepsze staty, minus to gorzej go zgrać, ale w grze jest wystarczająco ikon z Brazylii, jak i świetnych kart z Brazylii.
SIF Nainngolan również jest na tym samym poziomie.

Jak ktoś gra PL, albo Francuzami i faktycznie mu ich łączy, to rozumiem. Tutaj bardziej kisnę z tych co spuszczają się nad nim
  • Odpowiedz