Wpis z mikrobloga

Oficjalnie i z pełnym przekonaniem oświadczam, że największym dzbanem i prymitywem portalu wykop jest użytkownik @qmox. Naprawdę imbecylu sprawianie komuś przykrości jest dla ciebie takie zabawne? Mimo, że z każdym kolejnym swoim wpisem coraz bardziej się pogrążasz - ukazując przy tym bezkres własnej głupoty - to dobry humor cię nie opuszcza. Co cię zatem tak bawi, swoja własna tępota umysłowa i chamstwo? Przez takich jak ty odechciewa się tu wchodzić. Tfu na ciebie prostaku, tylko na tyle zasługujesz!


#oswiadczenie #wykop #wykopaka
  • 35
@adam-nowakowski: https://imgur.com/a/STLPQb9
nie przeczytałem całęgo, ale wg mnie narzeka koleś na paczkę, ale napisał czego nie chce dostać, a to dostał. To tak jakby napisał ktoś, że jest abstynentem od 10 lat, a ktoś mu wysłał flaszkę whisky "dla jaj", a że whisky tanie nie jest to ma się cieszyć bo dostał whisky.
SOrry, ale tutaj zarówno nadawca jak i odbiorca to osoby specyficzne.. Jeden i drugi bez kultury.
Nadawca tak
@adam-nowakowski tej, ale faktycznie trochę słabe dostać inny rozmiar koszulki niż się nosi i książkę, której definitywnie podkreślalo się, że się nie chce. Podkładka ujdzie, ale mocno naciągana personalizacja, a plyta myślę, że to bardziej rodzaj smieszkowania.

Nie śledzę tej aferki, ale jeśli jeśli jedyne co powiedział Miras to "ale gówno" to okej, chamsko, ale raczej nie wrzuclalabym go na ścianę wstydu za kulturę osobistą.
@Hiczkax:
Tylko koszulki nawet nie przymierzył czy nawet rozpakował, bo stwierdził, że i tak miał zrobić rozdajo. No ale racja, po co w ogóle otwierać, skoro od razu wiadomo, że "gówno" i "śmieci".
Zresztą z rozmiarami koszulek różnie bywa, zresztą kilka osób o tym pisało. Dywagowałem, że być może twórcy paczki doradzono w sklepie zakup "M", bo "S" w danej serii są bardzo małe i po kilku godzinach obdarowany napisał, że