Wpis z mikrobloga

Oficjalnie i z pełnym przekonaniem oświadczam, że największym dzbanem i prymitywem portalu wykop jest użytkownik @qmox. Naprawdę imbecylu sprawianie komuś przykrości jest dla ciebie takie zabawne? Mimo, że z każdym kolejnym swoim wpisem coraz bardziej się pogrążasz - ukazując przy tym bezkres własnej głupoty - to dobry humor cię nie opuszcza. Co cię zatem tak bawi, swoja własna tępota umysłowa i chamstwo? Przez takich jak ty odechciewa się tu wchodzić. Tfu na ciebie prostaku, tylko na tyle zasługujesz!


#oswiadczenie #wykop #wykopaka
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qmox , no właśnie przeczytałem , że podobno w poprzednim wpisie jechałeś nadawcę wysyłki.. trochę przykre , bo ktoś się stara , a zamiast "dziekuje" dostaje zaoranie . Strasznie słabe i szczeniackie z Twojej strony. Nie umiesz się bawić w coś takiego, to się nie baw .
  • Odpowiedz
@adam-nowakowski: No ale chwila. Gdzie tamten post? BO widzę dużo hejtu na niego, aa gdzieś widziałem wpis, że podobno napisał że nie lubi książek a dostał książkę, ma rozmiar S a dostał M - więc to ten co wysyłał paczkę powrzucał to co mu zbywało na półkach chyba
  • Odpowiedz
@adam-nowakowski: https://imgur.com/a/STLPQb9
nie przeczytałem całęgo, ale wg mnie narzeka koleś na paczkę, ale napisał czego nie chce dostać, a to dostał. To tak jakby napisał ktoś, że jest abstynentem od 10 lat, a ktoś mu wysłał flaszkę w----y "dla jaj", a że w----y tanie nie jest to ma się cieszyć bo dostał w----y.
SOrry, ale tutaj zarówno nadawca jak i odbiorca to osoby specyficzne.. Jeden i drugi bez kultury.
Nadawca
  • Odpowiedz
@adam-nowakowski tej, ale faktycznie trochę słabe dostać inny rozmiar koszulki niż się nosi i książkę, której definitywnie podkreślalo się, że się nie chce. Podkładka ujdzie, ale mocno naciągana personalizacja, a plyta myślę, że to bardziej rodzaj smieszkowania.

Nie śledzę tej aferki, ale jeśli jeśli jedyne co powiedział Miras to "ale g---o" to okej, chamsko, ale raczej nie wrzuclalabym go na ścianę wstydu za kulturę osobistą.
  • Odpowiedz
@Hiczkax:
Tylko koszulki nawet nie przymierzył czy nawet rozpakował, bo stwierdził, że i tak miał zrobić rozdajo. No ale racja, po co w ogóle otwierać, skoro od razu wiadomo, że "g---o" i "śmieci".
Zresztą z rozmiarami koszulek różnie bywa, zresztą kilka osób o tym pisało. Dywagowałem, że być może twórcy paczki doradzono w sklepie zakup "M", bo "S" w danej serii są bardzo małe i po kilku godzinach obdarowany napisał,
  • Odpowiedz
@WhiteRower: jak ja byłem gówniakiem to w tych czasach tylko takie prezenty się dostawało bo o zabawkach to mozna było pomarzyć, a teraz to się k---a w dupach przewraca bananowe dzieci epoki s----------a umysłowego
  • Odpowiedz