Wpis z mikrobloga

#internetmobilny #internet #pracazdalna

Jaki najlepszy internet mobilny z możliwie dużym zasięgiem na jakichś wioskach np? Czytam, że T-Mobile ma dobre pokrycie kraju, ale czy ktoś wie z własnego doświadczenia? Podobno Orange też spoko, ale nie znalazłem póki co konkretnej informacji. A może Plus? Play to wiem z własnego doświadczenia, że różnie bywa.

Ostatecznie wezmę i po prostu sprawdzę, ale miło gdyby ktoś się podzielił spostrzeżeniami.
  • 10
  • Odpowiedz
@qubeq: mam T-mobile u rodziców na wiosce, wedlug map zasieg powinienen byc bardzo dobry bo jest duza gęstość rozmieszczenia nadajników a w rzeczywistości jest jedna góra dwie kreski.
  • Odpowiedz
@qubeq: nie wierz tym mapom na ich stronach bo to nic nie znaczy, u mnie w mieście niby każda sieć ma 100% pokrycia a orange 3 kreski, słaby lte, play to samo jak nie gorzej xD wszyscy wirtualni na nadajnikach playa to shit prócz viking mobile bo akurat u nich mam cały zasięg praktycznie cały czas. Plus średnio. Musiałbyś sprawdzić jak to w praktyce u CIebie wygląda
  • Odpowiedz
@qubeq: najlepiej przetestować zasięg na jakimś starterze pre-paid. Jeśli chodzi o naszą sieć, to to polecam ten starter - dostaniesz w nim darmowy pakiet 30 GB ważny przez rok. Wystarczy zasilić konto za min. 30 zł w ciągu pierwszych 15 dni od uruchomienia startera (więcej info w regulaminie).
Przed tym zasileniem sugeruję włączyć jeszcze dwie promocje:
- Rok Ważności Konta cykliczny (kod: *136*11*12#)
- GigaBank w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę (kod: *136*11*8965#)

Dzięki temu, po zasileniu konta wyżej wymienioną kwotą, wpadnie Ci jeszcze 20 GB (przy czym transfer w ramach Viber, Facebooka
  • Odpowiedz
@qubeq: tak jeszcze podpowiem, że w przypadku startera na kartę, to po opisanych wyżej działaniach, zostanie Ci na koncie jeszcze 30 zł środków, więc nawet jeśli w Twojej lokalizacji nie byłoby szału z prędkością Internetu, to możesz te środki zużyć w inny sposób, np. włączyć promocję na połączenia no-limit, ewentualnie na jakieś SMS Premium.
  • Odpowiedz
@qubeq mapę naszego zasięgu możesz sprawdzić tutaj https://www.play.pl/pomoc/mapa-zasiegu.html. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, zostaw swój numer w naszym formularzu kontaktowym dostępnym tutaj https://www.play.pl/oferta/formularz-kontaktowy/. Nasz konsultant zaproponuje możliwie najkorzystniejsze warunki.
Pamiętaj też, że w naszej sieci masz możliwość przetestowania internetu. :) Polecamy NET BOX - to zestaw internetu z modemem zewnętrznym, dzięki któremu zyskasz mocny sygnał i lepszy zasięg, a w efekcie stabilne połączenie z internetem. Jeśli NET BOX nie
  • Odpowiedz