Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki.

To ostatnie 10 godzin na weryfikację! Wciąż do zweryfikowania zostało ponad 120 paczek, dlatego jeśli bierzesz udział w zabawie i jeszcze nie zweryfikowałeś/łaś swojej paczki – nie zwlekaj! Z każdą chwilą kolejka do weryfikacji robi się coraz dłuższa. Jeśli Twoje zgłoszenie weryfikacyjne zostanie odrzucone, możesz nie mieć już czasu na poprawę. Brak weryfikacji oznacza wpisanie uczestnika na Ścianę Wstydu i wykluczenie z kolejnych edycji zabawy!

Pozdrawiamy – Ekipa wykoPAKI
#wykopaka
wykoPAKA - Cześć Mirki i Mirabelki.

To ostatnie 10 godzin na weryfikację! Wciąż do...

źródło: comment_5DEzQ7wrRLprfVG7U1EEArz0bonlWio6.jpg

Pobierz
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mat9: adresat nie. Tylko Ty dostaniesz info że Twój adresat zweryfikował się i możesz do niego słać paczkę. Nie masz info o swoim nadawcy. Możesz ewentualnie pytać go przez wiadomości anonimowe
sporo jeszcze brakuje... przez co dużo wstrzymanych w łańcuchu wysyłek..

ja dziś po raz drugi próbuję wysłać paczkę po wczorajszej porażce pod paczkomatem, namierzyłem Punkt Odbioru Paczek który będize czynny w pobliżu mojej wiochy
to ostatecznie rozwiąże wszelkie problemy poza pytaniem kiedy dostanę kod trackingu do wklepania do systemu
@Szychasekk: no ale chyba jakieś konkrety ci przedstawili? Robiłem dwie paczki i obie przeszły bez żadnego problemu, w jednej tylko dopytali o zawartość, bo faktycznie na zdjęciu trudno było określić, co dokładnie się tam znajduje.
@wykoPAKA: Ja miałem ten problem, że produkt zamówiony tydzień temu ciągle nie doszedł, dlatego zrobiłem dziś weryfikację bez niego. Niby ma być jutro, to go dorzucę. Myślę, że nie jestem odosobniony, sklepy mają nawał roboty.