Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, powiedzcie, bo zawsze się zastanawiam, jak można kibicować tak parszywemu zespołowi jak barka. Bandzie symulantów, chamów i idiotów bez odrobiny honoru czy przyzwoitości... Zawsze mnie to zastanawiało. Ktoś może dobrowolnie kibicować takiej wszy jak Suarez? Nie kumam, jak to możliwe...

#mecz #realmadryt #fcbarcelona #pilkanozna
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CR7THEBEST4EVER: Dobry bait... pod tym względem o którym piszesz dwa zespoły warte dokładnie tyle samo.. i mowie to jako kibic Barcelony. Trzeba mieć klapki na oczach żeby nie widzieć ze jedni są siebie warci, choć pod względem piłkarskim są wciąż genialni.
  • Odpowiedz
@CR7THEBEST4EVER: skoro real z nimi zremisował to znaczy, że trzyma ich poziom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
w ostatnim czasie cała hiszpańska liga coraz słabiej wygląda na tle PL czy nawet SerieA.
  • Odpowiedz
@piczu: Serie A wygląda tak dobrze, że lider do tej kolejki Inter w meczu decydującym o wyjściu z grupy przegrał z 3 składem Barcelony.
Zespoły z La Liga przez kilka dobrych lat dominowały europejskie puchary(szczególnie Real), teraz PL ma na to zadatki.
  • Odpowiedz
  • 1
@Jubilerr wydaje mi się, że poziom Serie A się podnosi a LaLiga spada. Bardziej o tym myślałem.
Pojedynczymi meczami nie ma się co kierować, bo równie dobrze, można powiedzieć że PSG ograło Real 3 do jaja to znaczy, że Liga Francuska jest lepsza od Hiszpańskiej a tak nie jest.
  • Odpowiedz