Wpis z mikrobloga

Moje usługi, to dość młody serwis którego włascicielem jest ING Bank. Wystartował on w październiku 2019 i służy do automatyzacji podczas płacenia naszych rachunków. Możemy więc korzystając z tego serwisu opłacic prąd, gaz, internet czy nawet czynsz, a co najważniejsze już za samą rejestrację otrzymamy 30zł, które możemy wykorzystać na opłacenie naszych rachunków.
Poza bonusem za rejestrację "Moje usługi" dają możliwość zgarnięcia dodatkowych 300zł z programu poleceń. Za każdą zaproszoną osobę również otrzymamy 30zł, a łącznie z programu poleceń możemy zgarnąć 300zł.. Myslę że całkiem przyjemna suma pozwalająca opłacic nasze rachunki bez ponoszenia kosztów i uszczuplenia własnego portfela.

Jak otrzymać darmowego bonusa? (sama promocja dostępna do odwołania).

-Należy zarejestrować się TUTAJ podając kod polecający (można skorzystać z mojego : LKNY-K47P
-Następnie trzeba opłacić co najmniej jedną z tzw. zweryfikowanych opłat (np. za prąd, gaz, czynsz czy inne media).

W tym miejscu należy też dodać że dokonując płatnosci z wykorzystaniem bonusa w pierwszej kolejnosci opłata za dany rachunek pobierana jest w calości z naszego konta , a następnie w ciągu 2-3 dni otrzymujemy zwrot na nasze konto kwoty bonusowej.

Czym jest "zweryfikowana opłata"? To rachunek lub faktura, której dane zostały pobrane automatycznie poprzez serwis Moje Usługi ze zweryfikowanego źródła, które wskaże użytkownik. Może być to połączenie z dostawcą usług poprzez eBOK albo połączenie ze skrzynką e-mail. W ten sposób operator usługi chce weryfikować czy faktycznie chcemy płacić za usługi dostarczane przez dostawców.

https://mojeuslugi.pl/

Zarejestruj się i odbierz 30zł na start TUTAJ
(Mój kod : LKNY-K47P)

#mojeuslugi #czynsz #faktura #prad #gaz #rachunek #telewizja #telefony #pieniadze #zwrot #ing #przelewy #internet #zarabianie #abonament
  • 3
  • Odpowiedz