Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie rozumiem jak moi koledzy z pracy (zarobki 5-6k netto - Polska C), mogą mieszkać z dziewczynami pracującymi w McDonalds albo innym Pepco. Przecież tam dają minimalną, to nawet nie wystarczy na podzielenie się kosztami życia 50/50. Księżniczka jest zmęczona, więc miś musi zamówić pizzę czy sushi, bo inaczej nie ma czego zeżreć. Księżniczka prawa jazdy i samochodu nie ma (bo i za co...), więc miś wozi jej dupę, tankując i utrzymując samochód. Księżniczka na wakacje by pojechała, ale nie jak robaki nad polskie morze, księżniczce Chorwacja się marzy - miś zapłaci. Miś robi prezenty na wszelkie urodziny/imieniny/inne okazje, biżuteria, pierścionki i inne #!$%@?-muje - ona misiowi kupi piwo i zrobi hehe loda. Misio po robocie siedzi w laptopie, uczy się nowych technologii, rozwija się jakoś. Księżniczka siedzi w świątecznych skarpetach, #!$%@? w simsy i o wszystko się czepia. Miś co jakiś czas musi wysłuchiwać, że inni już są po ślubie, albo chociaż się oświadczyli... [*]

Wasze związki też tak wyglądają? Bo jak tak, to wcale nie żałuję, że nigdy nikogo nie miałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 104
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: juz #!$%@? od Twojego wpisu, z Twoich komentarzy jedzie zawiscia i stulejka na wykopie xD to, ze kumpel Ci sie zali to o niczym nie swiadczy, znasz tylko jedna strone medalu.
Kazdemu kto odpowie niezgodnie z Twoja narracja wjezdzasz ad personam jakby to mialo znaczenie.

Na pieniadze nie patrz bo jednego dnia sa a drugiego moze ich nie byc. i co wtedy partnerka ma zostawic takiego goscia? bo ona zarabia
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nigdy nikogo nie miales. Jak twoj kolega tak naopowiadal to już na bank,ale to na bank związki tak wygladaja. Wazne zeby byla szczupla i miala 4k na reke. A to czy będzie partnerka do życia na cale zycie to tam detal :D
  • Odpowiedz
@mus_tang: Nie chrzań z tym EUR bo w Polsce C koszta niższe więc taka kasy jest więcej warta (głupio brzmi, wiem ale tak jest) niż np w Monachium czy Dublinie.
Ważny jest stosunek pensji do kosztów a nie nominalna wartość wypłaty.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie musi byc to zle, jesli ma plany na zmiane
ja np po studiach pracowalem za marne 900 zl na umowe o dzielo, dziewczyna zarabiala wiecej, ale tez nic sensownego nie robila
pozniej znalazla prace w zawodzie i zarabiala z 1500 (2004-2005 rok, czyli duze bezrobocie)
ja nadal mialem okolice 1000 na umowe o dzielo
pozniej ja skoczylem na 7000 brutto, ona na jakies 4000 i byla bajka, ale zachcialo
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: taka ciekawostka. Znam się z moją żoną przeszło 10 lat, w momencie jak zamieszkalizmy razem ja byłem barmanem za 7zl/h ona kelnerka za tyle samo. Dosyć szybko znalazła pracę w zawodzie (architekt wnętrz) ja przez kilka kolejnych lat dalej byłem barmanem. Po czym zacząłem lepiej zarabiać, przez jakiś czas zarabialismy podobnie, ale no jej w pracy trochę się nie układało więc postanowiliśmy, żeby ją rzuciła i skupiła się na rozwijaniu
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: z tymi simsami i samochodem, sama prawda XD wytrzymałem 4 miesiące, laska jako jedyna z całego kierunku studiów (inżynierka, bardzo ciekawe i specjalistyczne) pracowała na linii za minimalną - nawet przed tym nie wiedziałem, że jakieś firmy dają minimalną za pracę na produkcji xD
  • Odpowiedz