Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie rozumiem jak moi koledzy z pracy (zarobki 5-6k netto - Polska C), mogą mieszkać z dziewczynami pracującymi w McDonalds albo innym Pepco. Przecież tam dają minimalną, to nawet nie wystarczy na podzielenie się kosztami życia 50/50. Księżniczka jest zmęczona, więc miś musi zamówić pizzę czy sushi, bo inaczej nie ma czego zeżreć. Księżniczka prawa jazdy i samochodu nie ma (bo i za co...), więc miś wozi jej dupę, tankując i utrzymując samochód. Księżniczka na wakacje by pojechała, ale nie jak robaki nad polskie morze, księżniczce Chorwacja się marzy - miś zapłaci. Miś robi prezenty na wszelkie urodziny/imieniny/inne okazje, biżuteria, pierścionki i inne #!$%@?-muje - ona misiowi kupi piwo i zrobi hehe loda. Misio po robocie siedzi w laptopie, uczy się nowych technologii, rozwija się jakoś. Księżniczka siedzi w świątecznych skarpetach, #!$%@? w simsy i o wszystko się czepia. Miś co jakiś czas musi wysłuchiwać, że inni już są po ślubie, albo chociaż się oświadczyli... [*]

Wasze związki też tak wyglądają? Bo jak tak, to wcale nie żałuję, że nigdy nikogo nie miałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 104
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Szczerze to kiedyś miałbym z tym problem, ale obecnie jak już faktycznie mam te 6k na rękę to nie miałbym problemu z dołożeniem tysiaka mojej wybrance. Lata bycia gołodupcem na dorobku nauczyły mnie żyć tak, że wydając 3.5k miesięcznie na samego siebie czuję się jak #!$%@? bogacz i mam wszystko czego mi do szczęścia potrzeba. Problem jest taki, że miałem 3 dziewczyny w swoim życiu i każda z nich zarabiała
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

A co w tym jest złego? Nazywam rzeczy po imieniu. Facet, który jest w związku tylko ze względu na swoje zasoby (zarobki) to samiec beta. Księżniczka, to roszczeniowa p0lka, która sama od siebie nic nie daje (daje, dupy dwa razy w tygodniu) a tylko wymaga. No i moje wymagania przeogromne, jak śmie śmiać przegryw #!$%@?...;)


Albo odpisz konkretnie, gdzie jest błąd w mojej logice. I co złego w tym, że
  • Odpowiedz
@Ld93: ogólnie to jest najgorsze przywiązanie wykopków do kasy. Ja nie wiem, co oni chcą z tymi pieniędzmi robić jak powiedzmy zarabiają 4000 zł więcej od swojej dziewczyny/żony. ona będzie żrec chleb i popijac wodą a on będzie siedział w swoim pokoju przy zajebistym kompie który sobie kupił bo więcej zarabia i to jego pieniądze i może z nimi robić co chce? największa przyjemność z posiadania pieniedzy to możliwość wydawania ich
  • Odpowiedz
OP: > największa przyjemność z posiadania pieniedzy to możliwość wydawania ich razem na wspólne przyjemności.

@Quesedilla_dostojewski: A wiesz, że facet może zarabiać kwotę X i kobieta może zarabiać kwotę X? Wtedy każdy utrzymuje siebie, a to co mu zostanie, ma na własne cele.

Zamiast X wstaw dowolną kwotę, która wystarczy na utrzymanie się, np. 4k netto.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie słuchaj tych #!$%@? debili xD Masz rację. Nierówność w płacach powoduje często całą masę problemów w związku i jeśli nie widzisz się w formie beta-bankomatu to olej te karyny bez przyszłości. Nie zachowuj się jak reszta tych stulejarzy z wpisu co biorą sobie niewykształcone idiotki za partnerki i jebią na nie bo książnicza nigdy nie będzie w stanie stuknąć 2k netto.

Szukaj loszki która zarabia co najwyżej 500zł mniej
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: dobra opie, to teraz krótkie pytanie.
poznajesz kobietę, wg. twojej skali 10/10, #!$%@? się na zabój. ona miała dobrą pracę, powiedzmy, 5k netto. straciła ją, dostała zatrudnienie za 2k na rękę. i co? kopiesz taką w dupę, bo już nie potrafi się sama utrzymać?

#!$%@?ąc od tematu, jeżeli takim tokiem rozumowania podąża większa część użytkowników tagu przegryw, to ja już wiem czemu oni tych kobiet nie mają. #!$%@?, jakie to
  • Odpowiedz
jakbym znalazł kobietę, która dla mnie byłaby idealna pod względem fizycznym jak i charakteru, w której bym się zakochał, to mogłaby #!$%@? nawet leżeć w łóżku i ładnie pachnieć, a ja cieszyłbym się, że znalazłem swoją drugą połówkę.


I zaraz

to wy, spermiarze, zepsuliście rynek matrymonialny w tym kraju. to przez was dzisiejsze kobiety są puste


@riseno: XD
  • Odpowiedz
@TestoDepot: WOW, umiesz wyrywać zdania z kontekstu. a teraz wróć do podstawówki, gdzie uczą czytać ze zrozumieniem, bo najwidoczniej tobie taka lekcja by się przydała :)
  • Odpowiedz
Najgorsze ze na komfort niepracowania zazwyczaj moze sobie pozwolic tylko kobieta. Ostatnio sluchalem romowy, typka ktory mowi ze zona jakis czas nie pracowala bo jej sie poprzednia kariera niepodobala. I sie przebrazawiala. Kto normalny moze sobie pozwolic na takie cos, bo sie nie podoba.
  • Odpowiedz
OP: @KochanekAdmina: Wreszcie ktoś inteligentny.

@Xysz: Kilka postów wyżej ktoś pisał, że to 1200EUR czyli na waciki. Zdecydujcie się wreszcie...;) Zresztą, nie każdy je paszę z biedronki. Ale już #!$%@?, nie chodzi o tą kwotę, chodzi o sam fakt utrzymywania się samemu.

@elektryczny_pastuch: Albo wzięcie cipy w leasing jakiś. Zobacz jaki hejt na mnie spadł, gdy napisałem, że chcę szczupłą laskę, która będzie w stanie sama się utrzymać
  • Odpowiedz