Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie rozumiem jak moi koledzy z pracy (zarobki 5-6k netto - Polska C), mogą mieszkać z dziewczynami pracującymi w McDonalds albo innym Pepco. Przecież tam dają minimalną, to nawet nie wystarczy na podzielenie się kosztami życia 50/50. Księżniczka jest zmęczona, więc miś musi zamówić pizzę czy sushi, bo inaczej nie ma czego zeżreć. Księżniczka prawa jazdy i samochodu nie ma (bo i za co...), więc miś wozi jej dupę, tankując i utrzymując samochód. Księżniczka na wakacje by pojechała, ale nie jak robaki nad polskie morze, księżniczce Chorwacja się marzy - miś zapłaci. Miś robi prezenty na wszelkie urodziny/imieniny/inne okazje, biżuteria, pierścionki i inne #!$%@?-muje - ona misiowi kupi piwo i zrobi hehe loda. Misio po robocie siedzi w laptopie, uczy się nowych technologii, rozwija się jakoś. Księżniczka siedzi w świątecznych skarpetach, #!$%@? w simsy i o wszystko się czepia. Miś co jakiś czas musi wysłuchiwać, że inni już są po ślubie, albo chociaż się oświadczyli... [*]

Wasze związki też tak wyglądają? Bo jak tak, to wcale nie żałuję, że nigdy nikogo nie miałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 104
  • Odpowiedz
@TestoDepot: jak już przeczytasz moje wypociny dokładnie i co najważniejsze ZE ZROZUMIENIEM, to wróć. wtedy możemy kontynuować rozmowę, bo póki co odbijam się od ściany.
  • Odpowiedz
@riseno: to że twój typ kobiety jest jakiś tam i coś robi bądź czegoś nie robi i jakąś byś wziął lub nie to jedno, piłem po prostu do tego ze dobry będzie z Ciebie bankomat ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@riseno: tego jeszcze nie było - beta kundel tekstuje do mnie "synku" i jeszcze twierdzi że jestem #!$%@? XD. W dodatku tak cię dupa zapiekła, że musiałeś przejrzeć mój profil bo już nie było co powiedzieć i o co się #!$%@?. Co najlepsze jeszcze mi się tlumaczysz ze swojego życia, tfu na ciebie beciaku XDD.
  • Odpowiedz
@riseno: Ale się pięknie zesrałeś - piszesz że byłbyś gotowy płacić siano a ona mogłaby leżeć i pachnieć. No wypisz wymaluj bankomat, do tego się odnioslem, a to czy aktualnie tak robisz czy nie to #!$%@? z tym - chodzi o podejście, mentalność.
Luźno z tym spotkaniem, jak chcesz to nie ma problemu.

jedynym beciakiem, w dodatku płacącym za seks #!$%@? jesteś ty


@riseno: jakąś podstawę żeby tak twierdzić masz?
  • Odpowiedz
jakąś podstawę żeby tak twierdzić masz? Czy płacenie za zwykła usługę to bycie beta?


@TestoDepot: Oczywiście, ze tak. Lepiej mieć "za darmo" (jakby poswiecanie czasu, stawianie randek, utrzymywanie w czasie ciazy, pajacowanie nie było płaceniem w mniej oczywisty sposób ( ͡° ͜ʖ ͡°)) lochę 2/10 niż piękną prostytutkę za hajs ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
AfrykańskiRozbójnik:

Betabankomat to takie stwierdzenie ukute przez przegrywów zazdrosnych o przegrywów którzy wyszli z przegrywu przez zawartość portfela ,


@Quesedilla_dostojewski: Jakby było o co być zazdrosnym XD

Zarabiam 3x więcej od mojej żony. Ja płacę 3/4 rachunków i żarcia, ona resztę, proporcjonalnie. Resztę kasy każdy ma dla siebie. Jakoś na brak hajsu na hobby nie narzekam, a i w życiu nam się układa.


@dwayne-johnson: XD też bym nie utrudniał
  • Odpowiedz
ObityEkolog: Pocieszę cię, nic ci nie grozi. Nigdy nikogo nie miałeś i nie będziesz miał, bo żadna kobieta, która jest na tyle w miarę ogarnięta i inteligentna, że zarabia powyżej średniej krajowej - nie zwiąże się z kimś, czyim wyznacznikiem udanego związku jest przede wszystkim kasa.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tfarog: no wlasnie często to jakim jest człowiekiem idzie w parze z tym co robi w życiu (ambicje, oczekiwania, praca nad sobą i związkiem często są podobne w życiu osobistym i pracy, jeżeli ktos zadowala się byle czym i nie stara się rozwijać to i związku nigdy nie rozwinie). Poza tym dlaczego to jedna strona ma brać na karb większa odpowiedzialnośc za budżet, a co za tym idzie więcej stresu i
  • Odpowiedz