Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad

Świeżo mielona kawa już zaparzona () Dzień dobry. 07:00:03, Wtorek, 17 grudnia 2019. Imieniny: Olimpii, Łazarza, Floriana. Słońce podniesie się dziś o 08:03. Będzie oświecało nas 7 godzin i 19 minut, w zenicie znajdzie się o 11:42 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:22. Ciemna noc zapadnie o 16:53, ale gwiazd można wypatrywać od 16:06.

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?
Zupa meksykańska


PRZYGOTOWANIE - WIDEO
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawo...
  • 37
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Formbi: Dziękuję :3 chce dodac, że zupełnie nie znam się na samochodach, więc jak panu powiedziałam, że nie mam prawa jazdy to trochę zwątpił, ale jak dodałam że mam trochę siły w ręku, to mogę pchać od tyłu a on, gdy nabierzemy pędu, wyskoczy do samochodu, to zwątpienie mu przesło. Za trzecim razem się udało. Pan cieszył się jak dziecko :3
@micke, @TomTailor100 , @Sikorka2017, @Wejszlo @buczubuczu, @Pjotsze, @Dziesion, @Rudalke, @unizony_czlonek, @bolorollo, @slabehaslo, @MalaGlupiaMiejscowosc01, @wynalazek_one, i reszta ()
Obijam się kolejny dzień w oczekiwaniu na sprawdzenie przy przez promotor. Zaczyna się bieganie po sklepach i przygotowania do świąt.

Miłego dnia wszystkim i bawcie się dobrze! Sylwester coraz bliżej ( ͡° ͜ʖ ͡°
algus - @micke, @TomTailor100 , @Sikorka2017, @Wejszlo @buczubuczu, @Pjotsze, @Dziesi...