Wpis z mikrobloga

#staregry #gry #wykopplus30club

Pamiętacie GTA2? Takie 2D.

Też was wk... denerwowało szukanie sejwa, w sensie tego kościoła gdzie się zostawiało 50 klocków za pozdrowienie "hallelujaaaa, another soul saved"?

Odpaliłem sobie gierę z 3 dni temu i do teraz mnie czoło boli od facepalma jakiego sobie wypłaciłem kiedy zorientowałem się że TV Van za pomocą obrotowej kamery na dachu zawsze wskazuje miejsce sejwowania. Tylko ja nie wiedziałem? ( _)
cultofluna - #staregry #gry #wykopplus30club

Pamiętacie GTA2? Takie 2D.

Też was...

źródło: comment_IPTah2Rib6IPW9RZ9o9z9fhZ1WBNYeMw.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@lordvankris: w sumie wystarczyło zrobić kilka misji i licznik szedł w górę, potem czołg i punkty leciały jak p... W sumie ten mnożnik trochę psuł zabawę, bo po kilku misjach miałeś licznik x9 i pokazywała się strzałka przejścia dalej. Trzecia mapa była faktycznie przewalona z tą gwardią narodową. Pamiętam, że była misja, w której trzeba było gwardii ukraść tego małego jeepa.
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: Nie chce mi się szukać, ale sam Rockstar twierdził że ramy czasowe to "bliżej nieokreślona przyszłość" a miasto to Anywhere City, czyli takie w sumie niewiadomo co. Albo taka przyszłość wg wizji sprzed 50-60 lat.
@cult_of_luna: Samochody były też współczesne, był na pewno Viper w pierwszym mieście, choć nie wiem czy we wszystkich wersjach. Podobnie jak były wersje z ciężarówkami Coca Coli i lodziarkami zamiennie. Tak pewnie
  • Odpowiedz